Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, XIV. kerület

+ 8 kép 1/11
98 000 000 Ft98 M Ft 1 272 727 Ft/m2
2 szoba
77 m²
építés éve:1994

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 215 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Jó Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XIV. ZUGLÓ KERTVÁROSI RÉSZÉN ÖNÁLLÓ 77 NM-ES LAKÁS ELADÓ.
A családi ház egyben, vagy az önálló lakások külön-külön is eladók. Az ingatlan osztatlan közös tulajdon, használati megosztással., a telek teljes területe 644 nm. A lakások külön bejáratúak és saját közüzemi mérőórával rendelkeznek. A ház külső felújítása folyamatban van. A földszinti lakás szigetelése kész, a külső színezés már az új tulajdonos döntése.
A lakás 77,5 nm, 2 szoba, nagy étkező konyhával. A lakás teljes műszaki és esztétikai felújítása néhány éve megtörtént. Nagyon jó minőségű fa thermo ablakok lettek beépítve. A hűtés-fűtés klímával történik, a fürdőszobában padlófűtés és fűtőpanel van. Jelenleg a lakáshoz tartozik az előkert, ez 64 nm, valamint a közös udvari részek használhatók, itt 1 kisebb autóval a beállás megoldható.
A lakás alatti száraz 30 nm-es tároló akár kisebb műhelyként is használható, ez és a 6,5 nm-es boros pince kötelezően megvásárolandó, az ára: 8 M Ft.
Otthon Start Hitel, vagy CSOK + igényelhető.
Az Ingatlan energetikai tanúsítványa készítés alatt van.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1273 e Ft
909 e Ft -40%
8 e Ft -15,661%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
98 M Ft m Ft
311.5 m Ft 69%
1.2 m Ft -7,795%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
480 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

285 M Ft
13 szoba
470 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
5 szoba
130 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

179 M Ft
6 szoba
300 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

199 M Ft
3 szoba
100 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

329 M Ft
7 szoba
273 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

84.8 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

499 M Ft
8 szoba
390 m²
XXI. kerület, Erdősor, Óvoda utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

68 M Ft
3 szoba
62 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

270 M Ft
5 szoba
171 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Czobor utca
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
14 szoba
478 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

179 M Ft
7 szoba
270 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

135 M Ft
5 + 1 szoba
157 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

369 M Ft
10 + 9 szoba
420 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

35.9 M Ft