Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, XIV. kerület

+ 17 kép 1/20
280 000 000 Ft280 M Ft 1 142 857 Ft/m2
4 szoba
245 m²
építés éve:1991

Részletes adatok

Telekméret: 439 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Vargyas Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Zugló frekventált, csendes részén – akár szomszédos ingatlannal együtt is!

Zugló egyik nyugodt, kertvárosias utcájában kínálunk megvételre egy minőségileg kiváló, 1991-ben épült, folyamatosan karbantartott és szigetelt családi házat, amely ideális választás nagycsaládosoknak, többgenerációs együttélésre is.

Főbb paraméterek:

-Telek mérete: 439 nm

-Lakóterület: bruttó 289 nm / nettó 245 nm

-Építés éve: 1991

-Állapot: jó minőségben megépített, masszív szerkezet

-Belső elrendezés:

-Tágas, világos 39 nm-es nappali

-3 különnyíló szoba

-2 fürdőszoba

-2 beépített gardrób

-Alsó szinten szauna, a teljes komfort jegyében

-Parkolás:

-3 gépkocsi számára beálló

-1 különálló garázs az udvaron

-Kert és extra lehetőségek:

-Gondozott udvar

-Medence

-Különálló, kb. 40 nm-es, téliesített nyári konyha, amely tökéletes helyszíne baráti és családi összejöveteleknek,
kemencével felszerelve.

-Befektetési és bővítési lehetőség.

A szomszédos ingatlan is eladó, amely:

-435 nm-es telekkel

-80 nm-es lakóházzal rendelkezik

A két ingatlan külön-külön vagy egyben is megvásárolható.

„Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.”

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1143 e Ft
1003 e Ft -14%
1073 e Ft -7%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
280 M Ft m Ft
152.9 m Ft -83%
151.3 m Ft -85%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

285 M Ft
13 szoba
460 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
81 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

499 M Ft
8 szoba
390 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

179 M Ft
7 szoba
270 m²
XIV. kerület, Vadvirág utca
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

309 M Ft
8 szoba
260 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

140 M Ft
4 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
13 szoba
478 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Miskolci utca
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

179 M Ft
6 szoba
288 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

270 M Ft
5 szoba