Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, XIV. kerület

+ 11 kép 1/14
61 500 000 Ft61.5 M Ft 1 042 373 Ft/m2
3 szoba
59 m²
építés éve:1998

Részletes adatok

Telekméret: 620 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 388
Gömöri Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Budapest 14. kerületében csendes, mégis jól megközelíthető részén kínáljuk eladásra ezt az ingatlant.

Az ingatlan főbb paraméterei:
- 59nm
- 3 szoba
- Tehermentes
- Felújított
- Közös használatban lévő udvar
- Környéken ingyenes parkolás
- Közös használatú pince
- Osztatlan közös tulajdon ügyvédi megosztási szerződéssel
- A házban 4 lakás található

Amennyiben felkeltette az érdeklődését az ingatlan, keressen bizalommal a hét bármely napján!

61500000 Ft
várom hívását: Gömöri Gabriella +36704545067

Referencia szám: H513389-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1042 e Ft
1339 e Ft 22%
1134 e Ft 8%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
61.5 M Ft m Ft
120.4 m Ft 49%
100.9 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

350 M Ft
9 szoba
288 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

195 M Ft
5 szoba
220 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

199 M Ft
3 szoba
100 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

179 M Ft
6 szoba
300 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

339 M Ft
10 + 2 szoba
393 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Czobor utca
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
14 szoba
478 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház