BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, XI. kerület

+ 9 kép 1/12
149 900 000 Ft149.9 M Ft 713 810 Ft/m2
4 + 1 szoba
210 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 452 m2
Fűtés: Házközponti
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 416
Expert in Home
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Prémium Kategóriás új építésű MEGÚJÚLÓ ENERGIÁT HASZNÁLÓ családi ház szerkezetkész állapotban eladó Sasad zöldövezetében, amely megújuló energiafelhasználással épül,

A 3 szintes 210 nm alapterületű önálló ház, amely kényelmes életteret nyújt egy családnak, optimális beosztású és ami minimális fenntartási költséggel jár.

A ház amerikai konyhás nappaliból áll + 4 hálószobás, duplakomfortos terasszal és erkéllyel, ami a XI. kerület jó közlekedéssel ellátott, de még is csendes és nyugodt kertvárosi részén épül 452 nm-es telken.

A gondosan összeválogatott, korszerű anyagfelhasználással, BB energetikai besorolással épülő ház belső elrendezése átgondolt (belső falak még mozgathatóak), nagycsaládosoknak is optimális választás lehet, valamint akár kétgenerációs ház kialakítására is lehetőség van még.
Műszaki dokumentáció rendelkezésre áll a személyes megtekintés után.

Magas minőségű anyagokkal, építészeti és műszaki tartalommal emelt szintű szerkezetkész állapotban is eladó a ház egy nagy szakmai múlttal rendelkező beruházó cégtől.
A vasbeton sávalapra épülő vázszerkezet 30-as Porotherm téglafalazattal, a födémekbe a mennyezet hűtés-fűtés és az elektromos szerelvények elhelyezésével, antracit színű cserépfedés héjalással.

Az elkészült gépészeti és villamos kiviteli terveknek megfelelően a hűtést, fűtést (mennyezet és padló) és a használati melegvizet hőszivattyús rendszer működteti.

A tervek szerint megépülő új ingatlan gazdaságosan, energiatakarékosan, fenntarthatóan üzemeltethető, a mai kor igényeinek megfelelően. Valamennyi állami támogatás feltételeinek megfelel.

Az épületet szerkezetkész készültség fokon az ingatlan ára: 149.9 millió Ft

A SZERKEZETKÉSZ ÁLLAPOT AZ ALÁBBIAKAT TARTALMAZZA:
A vasbeton sávalapra épülő vázszerkezet 30-as Porotherm okos téglafalazattal, a födémbe a mennyezet hűtés-fűtés becsövezése és az elektromos szerelvények elhelyezésével.

Természetesen kulcsra kész állapotban is megvehető a ház.

További információkkal, részletesebb alaprajzzal, műszaki tartalommal állunk rendelkezésre, forduljon hozzánk bizalommal...

If you are interested in this property, please contact us!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
714 e Ft
1253 e Ft 43%
961 e Ft 26%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
149.9 M Ft m Ft
424.6 m Ft 65%
236.6 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XI. kerület

78 M Ft
2 szoba
61 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.99 M Ft
3 szoba
62 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

490 M Ft
16 szoba
520 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

329 M Ft
7 szoba
307 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

78.5 M Ft
2 + 1 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

490 M Ft
580 m²
520 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
1 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
3 szoba
84 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.8 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

429 M Ft
8 szoba
440 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

490 M Ft
20 szoba
520 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

99.76 M Ft
3 szoba
81 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

65 M Ft
3 szoba
72 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület