River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 7. emelet

+ 14 kép 1/17
129 990 000 Ft129.99 M Ft 2 096 613 Ft/m2
3 szoba
62 m²
7. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 7. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 518
Kéki Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM ÉLETÉRZÉS A XI. KERÜLETBEN MODERN, NAPFÉNYES LAKÁS ELADÓ!

Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő részén, a XI. kerületben kínálunk megvételre egy 2021-ben épült, exkluzív lakóparkban található, 62 m2-es, 2 hálószobás, amerikai konyhás nappalis, dupla erkélyes lakást.

Ez az ingatlan nem csupán egy lakás egy életstílus. A lakóparkban kialakított privát játszótér, parkosított zöld kert és rekreációs terek igazi oázist teremtenek a városi nyüzsgésben.

A lakás, ami azonnal levesz a lábadról:

Tökéletes elosztás: 2 külön nyíló hálószoba + tágas nappali
Dupla erkély, több irányból élvezhető kilátás és fény
Nyugati tájolás , egész délután napfényben fürdő terek

emeleti elhelyezkedés csend, panoráma és privát szféra
Prémium minőségű, egyedi beépített bútorok
Minden helyiségben klíma a maximális komfortért
Elektromos redőnyök és szúnyoghálók

Praktikum felsőfokon:

Fürdőszoba + külön WC
Átgondolt, élhető terek
Azonnal költözhető állapot, kompromisszumok nélkül
Alacsony fenntartási költségek havi max. 45.000 Ft

Parkolás:

Teremgarázs bérlés: kb. 30.000 Ft/hó
Vásárlási lehetőség a házban: 8-10 millió Ft

Lokáció, ami mindent visz:
A lakás a Duna-part közvetlen közelében helyezkedik el, így a természet és a városi élet tökéletes egyensúlyát kínálja. Séta, futás, kikapcsolódás, minden pár percre.

Birtokbaadás: 90 napon belül

Ha egy olyan otthont keresel, ahol minőség, kényelem és hangulat találkozik, akkor ezt a lakást érdemes személyesen is megnézni.

Az ingatlanhoz energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre, ennek beszerzése folyamatban van.

Ez nem csak egy lakás ez az a hely, ahová jó megérkezni.

Referencia szám: M328300

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2097 e Ft
1920 e Ft -9%
1706 e Ft -23%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
129.99 M Ft m Ft
142.1 m Ft 8%
131.3 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

141.112 M Ft
4 szoba
96 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
VIII. kerület