Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, IV. kerület

+ 11 kép 1/14
139 000 000 Ft139 M Ft 1 263 636 Ft/m2
2 szoba
110 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 294 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 343
Tecnocasa - Négyker Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Újpest kertvárosában eladó egy önálló, körbejárható napfényes, 4 fekvéses, gáz cirkós, réz villanyvezetékes, szigetelt tetős, közepes / jó állapotú családi ház egy 294nm-es telken. Az otthon 2 szobás, hallos, de 4 szobássá alakítható.

A pince nagy és száraz. A háznak van garázsa is és 15m fedett autóbeálló része is.

A közelben megtalálható SPAR, Rossmann, DM, Lidl, Obi, stb..

A házat előre egyeztetett időpontban tudjuk mutatni!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1264 e Ft
1093 e Ft -16%
1033 e Ft -22%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
139 M Ft m Ft
144.7 m Ft 4%
178.5 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

399 M Ft
6 + 1 szoba
350 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

65.5 M Ft
3 szoba
55 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

250 M Ft
2 szoba
310 m²
IV. kerület, Újpest, Báthory utca
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

78 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
IV. kerület, Újpest, Szabadkai utca
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

38 M Ft
2 szoba
31 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

38 M Ft
2 szoba
31 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
6 szoba
182 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

330 M Ft
2 szoba
280 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

124.99 M Ft
3 szoba
92 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²