Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület

+ 17 kép 1/20
375 000 000 Ft375 M Ft 2 272 727 Ft/m2
3 szoba
165 m²
építés éve:2009

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 454 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Zsofka Zsófia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Római part, egyedi hangulat, egy csepp luxus

Ha egy különleges, egyedi tervezésű, minőségi kivitelezésű, intim otthont keres a Duna közelében, ám attól biztonságban, akkor megtalálta. Itt alkothat, elvonulhat, pihenhet, de 5 perc alatt a nyüzsgő, programokkal teli Római parton lehet. Evezhet, bulizhat, jókat ehet, sétálhat, kikapcsolódhat.

2009-ben, Fachwerk építészeti stílusban épült, önálló családi házról van szó, melyhez magas minőségű, luxus anyagokat használtak. Az otthon lelke a nagy belmagasságú, benapozott nappali, a hatalmas terasszal karöltve. Baráti társaságok, grill partyk tökéletes színtere lehet, de ha csendre és magányra vágyunk, a kert bujasága megfelelő teret biztosít ehhez. A város közepén, mégis teljes csendben és nyugalomban.

A hangulatos hálószobához tágas méretű gardrób tartozik. A galéria jelenleg egy légterű, ám viszonylag könnyedén kialakítható 2 hálószoba és egy fürdő is, ehhez a kiállások is biztosítottak. Sötétedő üvegfallal még a jelenlegi hangulat is teljes mértékben érintetlen maradhat.

A hatalmas, 79nm-es terasz közel fele fedett, elektromos zsaluziákkal ellátott, így nyáron is kellemes. A kertben található a minőségi finn szauna. Kialakítottak még 3 autó számára fedett beállót is, melynek végében egy különálló kis házikó is helyet kapott. Konyhával, toalettel, ablakkal ellátott, jelenleg műhely, de akár irodaként is funkcionálhat.

Műszaki tartalom:

- trópusi fa nyílászárók, háromrétegű hőszigetelő üvegezéssel
- indiai gránit burkolatok
- egyedi cseresznyefa bútorok a lakóterekben, egyedi Bányai bútorok a konyhában és fürdőben
- vörösfenyő lépcső és korlátok
- Küppersbusch háztartási berendezések
- Viessmann kondenzációs kazán használati melegvíztárolóval
- padlófűtés (a fürdőben törölköző szárítóval)
- szellőztető berendezés
- DAIKIN hűtő-fűtő klíma
- WAREMA zsaluzia rendszer
- kamerás kaputelefon távműködtetett kapuval, távfelügyelt riasztórendszer
- kültéri kamerarendszer
- Szaunaház öltözővel, SAWO kőtorony kályhával+ Finnrelax infraszauna
- 2 rétegű edzett üvegtető, motoros árnyékolóval a teraszon
- hideg-meleg kiállás kültéri jacuzzinak
- 3x16 A villamos betáplálás, túlfeszültségvédelemmel és okos mérővel

Ez egy életérzés, ami magával ragadó minden évszakban akár egy pár, akár egy kis átalakítással egy család számára!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.: Zsofka Zsófia 0620-269-8685

Referencia szám: HZ094560

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
2273 e Ft
1389 e Ft -64%
1134 e Ft -100%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
375 M Ft m Ft
117.2 m Ft -220%
100.9 m Ft -272%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

452 M Ft
5 szoba
270 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.495 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

1100 M Ft
17 + 2 szoba
1110 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft
2 szoba
44 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

90.405 M Ft
2 szoba
40 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

275 M Ft
7 szoba
250 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

236.25 M Ft
4 szoba
88 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

398 M Ft
7 szoba
370 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

424.9 M Ft
5 szoba
213 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

330 M Ft
5 szoba
300 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15