Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület

+ 17 kép 1/20
379 000 000 Ft379 M Ft 1 263 333 Ft/m2
4 szoba
300 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1680 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 790
Ágotai Krisztina
Ágotai Krisztina

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladóvá vált egy tágas és kényelmes ház, amely ideális otthont biztosíthat Önnek és családjának. A következő paraméterekkel rendelkezik:

Telekterület: 1680 négyzetméter
Alapterület: 300 négyzetméter
A ház három szinten helyezkedik el:

Földszint:

Két darab garázs
Kertben lehetőség van 4 autó parkolására

Erkély
50 négyzetméteres terasz
WC
Második emelet:

3 hálószoba
Fürdőszoba WC-vel
Erkély
Ez a ház ideális választás lehet azoknak, akik szeretnék egy tágas és jól felszerelt otthont kerttel és parkolási lehetőséggel. Ha további információra van szüksége, vagy szeretné megtekinteni a házat személyesen, kérem, vegye fel velünk a kapcsolatot a megadott elérhetőségeken.

Hirdetés feltöltve: 2024. 02. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1263 e Ft
1709 e Ft 26%
1070 e Ft -18%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
379 M Ft m Ft
308.7 m Ft -23%
149.8 m Ft -153%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59 M Ft
1 szoba
41 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

248 M Ft
5 szoba
169 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1732.8 M Ft
9 szoba
550 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

3300 M Ft
8 szoba
1100 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
5 + 1 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

449 M Ft
730 m²
350 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1373.206 M Ft
12 szoba
913 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

541.5 M Ft
5 szoba
300 m²
II. kerület, Pasarét
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1650 M Ft
17 szoba
1200 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1500 M Ft
14 + 1 szoba
875 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

850 M Ft
12 + 3 szoba
650 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

498 M Ft
8 szoba
650 m²
II. kerület, Adyliget, Irányi Dániel utca