Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület

+ 17 kép 1/20
570 000 000 Ft570 M Ft 2 651 163 Ft/m2
5 szoba
215 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 520 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Fodor Tivadar
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Újépítésű családi ház saját medencével, parkosított környezetben
ÜDV ITTHON!

Letisztult, kortárs építészet, valódi zöld környezet és magas műszaki tartalom – egy önálló családi otthon, amely a kerttel átgondolt egységet alkot.

AZ ÉPÜLET ÉS KÖRNYEZET
Három önálló épület egy nagy telken (önálló helyrajzi számon), igényesen parkosított környezetben:
- gondosan megtervezett növényzet
- gyepfelületek
- automata öntözőrendszerrel ellátott kert
- 6×3 méteres medence - otthoni wellness a nappali teraszáról

Egy épület eladó már csak!
FŐBB ADATOK
- Nettó hasznos alapterület: 193 m²
- Terasz: 44 m²
- Különálló medence: 18 m²
- Bruttó: 215 m²
- Saját, kizárólagos használatú privát kert: 520 m²

Funkcionális elosztás:
- Nappali + 4 szoba
- 2 fürdőszoba
- 1 külön WC
- Tároló
- Fűtött garázs (3 autónak)
- Mosókonyha
- Gépészeti helyiség

MŰSZAKI TARTALOM – HŐSZIVATTYÚ, KOMFORT, ENERGIAHATÉKONYSÁG
- Önálló hőszivattyús rendszer
- Szobánként külön vezérelhető mennyezethűtés
- Padlófűtés a kiegyenlített hőérzetért
- 30-as Porotherm X-Therm „okostégla” falszerkezet
- 20 cm Dryvit hőszigetelés – korszerű, energiahatékony épületburok

KULCSRAKÉSZ – PRÉMIUM RÉSZLETEKKEL
Az épület elkészült, az ár tartalmazza:
- Belsőépítész által tervezett, egységes belső koncepció
- Asztalos által készített egyedi beltéri ajtók
- Fürdőszobai beépített szekrények
- Prémium TRES csaptelepek
- Gépesített NOBILIA konyhabútor
- Kültéren: parkosítás, öntözőrendszer, saját privát medence

KINEK AJÁNLOM?
Annak, aki:
- újépítésű házat, komplett életteret keres,
- értékeli a magas műszaki tartalmat és az alacsonyabb üzemeltetési költségeket,
- fontosnak tartja a privát kertet és a saját medencét,
- hosszú távra, értékálló, prémium otthonban gondolkodik.

Önnek nem mindennapos egy ilyen ingatlan megvásárlása, nekem minden napom erről szól.
Ha szeretné részletesen átbeszélni a műszaki tartalmat és a személyre szabási lehetőségeket, keressen bizalommal – nézzük meg együtt, mit adhat Önnek ez az otthon.

Budapest, Buda, II. kerület, 2. kerület, Remetekertváros, eladó ház, újépítésű, 5 szoba, nappali és 4 háló, 2 fürdő, vendég wc, 3 állásos garázs, nagy terasz, medence

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2651 e Ft
1354 e Ft -96%
961 e Ft -176%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
570 M Ft m Ft
412.1 m Ft -38%
236.6 m Ft -141%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1365.074 M Ft
12 szoba
913 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1464 M Ft
8 szoba
500 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

3300 M Ft
8 szoba
1100 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

449 M Ft
730 m²
350 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

379 M Ft
4 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

543 M Ft
5 szoba
193 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

275 M Ft
8 szoba
392 m²
II. kerület, Remetekertváros, Kertváros utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

240 M Ft
9 szoba
286 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
II. kerület, Adyliget, Irányi Dániel utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
6 szoba
300 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

549 M Ft
5 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

498 M Ft
8 szoba
650 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület