Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület

+ 4 kép 1/7
180 000 000 Ft180 M Ft 1 836 735 Ft/m2
3 szoba
98 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 662 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 724
Turay István
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapest II. kerületében, Máriaremetén eladó egy 98 m2-es, 3 szintes, régi építésű családi ház!
Főbb jellemzői:
- 662 m2-es, önálló, domboldali telek
- 98 m2 hasznos lakóterület két szinten + alsó szinten tároló és kazánház
- alsó szinten nappali + étkezős konyha, wc, az emeleten 2 háló és fürdőszoba
- külön garázs 2 autó részére
- bejáratnál terasz, az emeleten loggia
- gáz cirkó fűtés
- fa ablakok és ajtók
- az épület felújításra szorul
- a környéken új építésű ingatlanok, jó közlekedés, kiváló infrastruktúra Buda legszebb részén
- mesés kilátás a környékre
- a környéken kisebb, jó állapotú garzon beszámítható

A tulajdonos kérésére az ingatlan megtekintése előzetes konzultáció után lehetséges.
További információért forduljon hozzám bizalommal.
Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!

180000000 Ft
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1837 e Ft
1486 e Ft -24%
1134 e Ft -62%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
180 M Ft m Ft
159.8 m Ft -13%
100.9 m Ft -78%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

176.9 M Ft
3 szoba
98 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1500 M Ft
14 + 1 szoba
875 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

149.9 M Ft
3 + 1 szoba
131 m²
II. kerület, Adyliget, Irányi Dániel utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
6 szoba
300 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

144.9 M Ft
6 szoba
197 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

543 M Ft
5 szoba
193 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

80 M Ft
2 szoba
54 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

275 M Ft
8 szoba
392 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

169.9 M Ft
5 szoba
130 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

2486.19 M Ft
5 szoba
840 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

66.5 M Ft
2 szoba
56 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

124.9 M Ft
2 szoba
60 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

905.684 M Ft
5 szoba
700 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.5 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1756.8 M Ft
9 szoba
550 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1464 M Ft
8 szoba