Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület, Adyliget, Bocskai István útja

+ 17 kép 1/20
470 000 000 Ft470 M Ft 2 350 000 Ft/m2
5 szoba
200 m²
építés éve:2019

Részletes adatok

Telekméret: 729 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Simon Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Adyligeten, a II. kerületben egy 200 m²-es, 4 hálószobás, modern családi házat 729 m²-es telken.

A ház 3 méteres belmagasságával, tágas tereivel és minőségi anyaghasználatával kiváló otthont nyújt többgyermekes családok számára is.
A nappali–konyha–étkező 50 m²-es, négy különnyíló hálószoba (16 m², 12 m², 18,7 m², 17 m²) és több terasz (25,4 m², 14 m², 16,2 m², 9 m²) tartozik hozzá, amelyek közvetlen kapcsolatot biztosítanak a kerttel.

A fűtésről és hűtésről Daikin hőszivattyús rendszer gondoskodik, mennyezeti fűtőszálakkal és padlófűtéssel kombinálva, geo áramról, kedvezményes tarifával.
A havi átlagos energiafogyasztás rendkívül kedvező (kb. 29 000 Ft/hó), a vízfogyasztás kéthavonta kb. 10 000 Ft.
A ház 15 cm-es szigetelést és ürömi mészkőburkolatot kapott.

A háromrétegű nyílászárók kívül antracit színű fém, belül fehér műanyag kivitelűek, motoros zsalúziákkal ellátva.
Riasztórendszer és távfelügyeleti bekötés is kiépítésre került.

A belső terek természetes tölgyfa svédparkettával, a vizes helyiségek nagy méretű hidegburkolatokkal készültek.
A konyhában magasfényű világos bútorok és beépített Bosch gépek találhatók.
A gondozott, nagy ősfás kertben kerti tároló kis ház is helyet kapott.

Adyliget kiválóan megközelíthető tömegközlekedéssel és autóval is: a 10-es út és a környék főbb közlekedési útvonalai gyors összeköttetést biztosítanak Budapest belső kerületeivel és az M0-ás körgyűrűvel.
A környéken bevásárlási lehetőségek, orvosi rendelő, gyógyszertár, iskolák és óvodák könnyen elérhetők.
A környezet csendes és rendezett, a levegő tiszta, a zajterhelés minimális.
Ez a környék ideális választás azoknak, akik városi kényelemre és természetközeli életre egyaránt vágynak.

További részletekért hívjon mielőbb!

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen Hitel Centrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Adyliget m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2350 e Ft
966 e Ft -143%
1383 e Ft -70%
966 e Ft -143%
Ennek az ára
Adyliget átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
470 M Ft m Ft
279 m Ft -68%
418.8 m Ft -12%
238 m Ft -97%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Adyliget, Bocskai István útja

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1500 M Ft
14 + 1 szoba
875 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

543 M Ft
5 szoba
193 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

2524.69 M Ft
5 szoba
840 m²
II. kerület, Pasarét
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1650 M Ft
17 szoba
1200 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1404 M Ft
7 + 2 szoba
550 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
5 + 1 szoba
300 m²
II. kerület, Adyliget, Irányi Dániel utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
6 szoba
300 m²
II. kerület, Remetekertváros, Kertváros utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

235 M Ft
9 szoba
286 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

104 M Ft
3 szoba
57 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

379 M Ft
4 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

449 M Ft
730 m²
350 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület