Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület

185 000 000 Ft185 M Ft 1 850 000 Ft/m2
100 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1080 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Longa Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapesten 2. kerületben -100 nm alapterületű ház eladó!

A ház felújítandó - teljes közműve rendelkezik.

Érdeklődés esetén híjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

0 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1850 e Ft
1354 e Ft -37%
961 e Ft -92%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
185 M Ft m Ft
412.1 m Ft 55%
236.6 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

543 M Ft
5 szoba
193 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1349.646 M Ft
12 szoba
913 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1500 M Ft
14 + 1 szoba
875 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

449 M Ft
730 m²
350 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

498 M Ft
8 szoba
650 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

264.602 M Ft
6 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

3300 M Ft
8 szoba
1100 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

549 M Ft
5 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1464 M Ft
8 szoba
500 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1756.8 M Ft
9 szoba
550 m²