River Life

Eladó családi ház
Békéscsaba

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 587 582 Ft/m2
4 szoba
153 m²
építés éve:1948

Részletes adatok

Telekméret: 714 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 938
B.Nagy József
OTP Ingatlanpont Kft Kecskemét

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Békéscsabán 153 nm-es NAGYPOLGÁRI HÁZ eladó. A tégla falazatú ingatlan, a vásos egyik frekventált utcájában, a bíróság épületéhez közel, 714 nm-es telken helyezkedik el. 4 szoba, konyha, étkező, hall, kamra, két fürdőszoba, előszoba, tároló, garázs és dupla terasz található benne. A szobák parkettásak, az otthon melegét gáz cirkó kazán biztosítja radiátorokon keresztül. A polgári jellegű ház a múlt század közepén épült, jó állapotú, azonnal költözhető. A környék csendes, rendezett, az infrastruktúra kiváló. Ügyfeleinknek jogi és ingyenes pénzügyi szolgáltatást nyújtunk.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

89900000 Ft

Referencia szám: M324984-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

4 szobás családi házak ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
588 e Ft
545 e Ft -8%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
89.9 M Ft m Ft
71.6 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba

Eladó családi házak a környékről

Békéscsaba, Déli kisvárosias városrész, Corvin utca 7
Eladó családi ház

Békéscsaba

13.67 M Ft
1 + 1 szoba
81 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

99.5 M Ft
8 szoba
290 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

178 M Ft
8 szoba
225 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

28.7 M Ft
12 + 6 szoba
390 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó családi ház

Békéscsaba

60 M Ft
5 szoba
160 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

27.99 M Ft
5 + 2 szoba
160 m²
Békéscsaba, Berényi úti kertvárosias városrész, Károlyi utca
Eladó családi ház

Békéscsaba

17.9 M Ft
1 szoba
72 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

128 M Ft
6 szoba
165 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész