Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Békéscsaba, földszint

+ 16 kép 1/19
88 000 000 Ft88 M Ft 651 852 Ft/m2
5 szoba
135 m²
földszint
építés éve:2006

Részletes adatok

Telekméret: 780 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 778
Kovács Imre
Komfort Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kivételes mediterrán családi otthon Békéscsabán

Ez a jó állapotú, 135 m²-es családi ház a város Keleti kertek csendes, népszerű részén helyezkedik el, 780 m²-es, gondozott telken. Az épület 2006-ban épült, földszintes, minden szoba külön nyílik, napfényes, barátságos kialakítással. A nappaliból közvetlen teraszkapcsolat nyílik a kertbe. A kert mediterrán hangulatot áraszt: napozó, fedett grillkonyha, saját medence, valamint önálló garázs biztosítják a kényelmet. A ház gáz cirkó fűtésű, vízteres kandallóval kiegészítve, duplakomfortos, energiatakarékos (CC minősítés), így azonnal költözhető, rejtett költségek nélkül. Ideális választás családoknak, akik színvonalas, világos otthont keresnek kiváló környezetben. További információkért keressen elérhetőségeim egyikén!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
652 e Ft
461 e Ft -41%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
88 M Ft m Ft
94.6 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba, földszint

Eladó családi házak a környékről

Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Békéscsaba, Keleti kertvárosias városrész
Eladó családi ház

Békéscsaba

60 M Ft
5 szoba
160 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Békéscsaba, Jamina, Bem
Eladó családi ház

Békéscsaba

29 M Ft
4 szoba
161 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

128 M Ft
6 szoba
165 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

119 M Ft
4 szoba
162 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

179 M Ft
8 szoba
225 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

34.8 M Ft
2 szoba
65 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

130 M Ft
9 + 2 szoba
293 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

28.7 M Ft
12 + 6 szoba
390 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

69.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

27.99 M Ft
5 + 2 szoba
160 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

59.5 M Ft
4 szoba