Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Békés

+ 9 kép 1/12
25 990 000 Ft25.99 M Ft 288 778 Ft/m2
2 szoba
90 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 3000 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 394
Európa Ingatlanközvetítő
Európa Ingatlanközvetítő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Békésen külterületi ingatlan a Malomasszony kertben
Irányár: 25.900.000 Békés
Tel:
Az eladó ház Békésen a Malomasszony kertben található 90 nm-es vegyes falazatú télen, nyáron szórt úton megközelíthető lakóingatlan, tanya.Az ingatlanhoz tartozik egy külön helyrajzi számmal rendelkező akácerdő vízparttal. Az ingatlanban kettő szoba, étkező-konyha, fürdőszoba, kamra és egy kazánház is található. A ház fűtése vegyes tüzelésű kazánnal történik, központi kiépítettséggel. A ház vízellátása fúrott kútból történik, hidroforral. A szobái lamináltak a vizes helyiségek hidegburkolatosak. A melléképületben egy kétállásos garázs is helyet kapott, illetve tároló is található

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Békésen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békés m² ár
289 e Ft
260 e Ft -11%
Ennek az ára
Békés átlagár
25.99 M Ft m Ft
19.2 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békés

Eladó családi házak a környékről

Békés, Babilon sor 5
Eladó családi ház

Békés

15.6 M Ft
1 + 1 szoba
160 m²
Békés
Eladó családi ház

Békés

24.9 M Ft
1 + 1 szoba
75 m²
Békés
Eladó családi ház

Békés

72 M Ft
4 szoba
446 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Békés
Eladó családi ház

Békés

38.5 M Ft
4 szoba
197 m²
Békés
Eladó családi ház

Békés

21.9 M Ft
4 szoba
135 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Békés, Keserűsor
Eladó családi ház

Békés

18.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Békés, London utca 23
Eladó családi ház

Békés

5.1 M Ft
1 + 1 szoba
74 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

28.7 M Ft
12 + 6 szoba
390 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Békés, Hajnal utca
Eladó családi ház

Békés

25.5 M Ft
3 szoba
120 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Békés
Eladó családi ház

Békés

25.5 M Ft
3 szoba
120 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Békés
Eladó családi ház

Békés

24.9 M Ft
1 + 1 szoba
75 m²
Békés
Eladó családi ház

Békés

23.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Békés, Kölcsey utca 42