City Pearl

Eladó családi ház
Balmazújváros

+ 14 kép 1/17
54 900 000 Ft54.9 M Ft 741 892 Ft/m2
2 szoba
74 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 335 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 364
Nagy Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Balmazújváros, Németfalu csendes utcájában eladó egy 74m2-es családi ház. Az ingatlan 1980-ban épült, beton alapra szilikát falazattal, pala tetőhéjazattal. Az otthon melegéről gázkonvektorok és cserépkályhák gondoskodnak. Elektromos hálózata teljeskörűen felújított, réz vezetékeléssel. Nyílászárói 3 rétegű, hőszigetelt, műanyag szerkezetűek. A fűrdőszoba pár évvel ezelőtt teljeskörű felújításon ment keresztül. A könnyen karbantartható 335m2 nagyságú telken egy melléképület is található. Tökéletes választás fiatal családoknak és időseknek egyaránt.
További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is! Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek valamint Otthon Start Hitelprogram, CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Balmazújvárosban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balmazújváros m² ár
742 e Ft
637 e Ft -16%
Ennek az ára
Balmazújváros átlagár
54.9 M Ft m Ft
61 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balmazújváros

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Balmazújváros, József attila
Eladó családi ház

Balmazújváros

61.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

54.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

104.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

175 M Ft
7 szoba
415 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

76 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

64.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

64.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

22.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Balmazújváros
Eladó családi ház

Balmazújváros

55 M Ft
2 szoba
83 m²