Avico Greentop

Eladó családi ház
Ballószög

+ 6 kép 1/9
119 600 000 Ft119.6 M Ft 996 667 Ft/m2
5 szoba
120 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 450 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Pintér László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Elérhető most Kecskemét-Ballószög dinamikusan fejlődő részén egy KIVÉTELES lehetőség! Eladó egy ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 112 négyzetméteres, 5 szobás családi ház, amely 460 négyzetméteres telken helyezkedik el. Ez a modern otthon a legkorszerűbb ENERGETIKAI MEGOLDÁSOKKAL rendelkezik, így biztosítva a minimális energiapazarlást, és maximális komfortot biztosít családjának.

A házban több fürdőszoba és vendég WC is megtalálható, ami az egész család számára KÉNYELMES életteret biztosít. A három rétegű hőszigetelt nyílászárók motoros alumínium redőnyökkel vannak felszerelve, melyek nemcsak a KIVÁLÓ HŐSZIGETELÉST szolgálják, hanem a mindennapi használatot is megkönnyítik.

Ez az ingatlan IDEÁLIS választás mindazok számára, akik szeretnék megélni a kényelem és a modern életstílus minden előnyét. A ház elrendezése lehetővé teszi a személyre szabott, kényelmes belső kialakítást, így teljes mértékben az Ön igényeihez igazítható.

Ne hagyja ki ezt a REMEK lehetőséget és legyen a tulajdonosa ennek a kiváló adottságokkal rendelkező családi háznak! Az ingatlan mellett, ugyanebben az idilli környezetben további három, különböző méretű ház szintén elérhető, így biztosan megtalálja az Ön számára LEGIDEÁLISABB lehetőséget.

Ha szeretné megtudni a teljes műszaki leírást vagy megtekintené az ingatlant személyesen, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk. Alakítsa ki álmai otthonát Kecskemét-Ballószög legújabb negyedében, ahol a modern életstílus és a kényelmes, nyugodt környezet találkozik!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Ballószögön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ballószög m² ár
997 e Ft
853 e Ft -17%
Ennek az ára
Ballószög átlagár
119.6 M Ft m Ft
108.4 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ballószög

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

57.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

89.5 M Ft
5 szoba
190 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

136.9 M Ft
5 szoba
142 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

89.5 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

136.9 M Ft
5 szoba
142 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

78.9 M Ft
5 szoba
91 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

136.9 M Ft
5 szoba
142 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Ballószög, Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

63 M Ft
4 szoba
92 m²
Ballószög, Ballószög
Eladó családi ház

Ballószög

63 M Ft
4 szoba
91 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs