Seven Pearl

Eladó családi ház
Balatonlelle

+ 7 kép 1/10
94 990 000 Ft94.99 M Ft 949 900 Ft/m2
3 szoba
100 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 340 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 866
Gál Balázs
City Cartel Balaton

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN!

Csendes környezetben, a Balatontól 2 km távolságra!

A CITY CARTEL INGATLANIRODA eladásra kínál Balatonlelle lakóövezeti, csendes részén, egy 340 m2 nagyságú telken elhelyezkedő, 100 m2 lakóterületű, 3 szobás, téglából épült, felújított, lakóház besorolású ikerházat.

Az ingatlan hőszigetelt, műanyag nyílászárókkal, redőnyökkel, új tetőhéjazattal rendelkezik.

Beosztását tekintve három szoba, egy tágas konyha + étkező egy légtérben, egy WC-s, kádas fürdőszoba, spájz, egy WC-vel rendelkező háztartási helyiség, illetve egy télikertként használt, beépített terasz került benne kialaktításra.

Tejes közművel, önálló mérőórákkal rendelkezik.

Fűtését gáz cirkó kazán, a hűtését pedig hűtő-fűtő klíma biztosítja.

A lakáshoz egy teljesen különálló garázs is tartozik.

Az udvar parkosított, könnyedén rendben tartható.

Nyaralónak, állandó lakhatásra egyaránt ajánlott!

További információkért írjon, vagy hívjon, a hét bármely napján az alábbi elérhetőségeim egyikén!

Irodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Balatonlelleén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonlelle m² ár
950 e Ft
170 e Ft -460%
Ennek az ára
Balatonlelle átlagár
94.99 M Ft m Ft
15.5 m Ft -511%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonlelle

Eladó családi házak a környékről

Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

174.99 M Ft
7 szoba
230 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

149.9 M Ft
10 szoba
370 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

139 M Ft
9 szoba
265 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

129 M Ft
6 szoba
178 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

158 M Ft
5 szoba
210 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

156 M Ft
5 szoba
139 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

149.9 M Ft
10 szoba
370 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

160 M Ft
4 szoba
122 m²
Balatonlelle, Arany János utca
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
6 szoba
1300 m²
Fonyód
Eladó családi ház

Fonyód

112.9 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

57 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonfenyves