BAM Living

Eladó családi ház
Balatonfüred

139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 358 252 Ft/m2
4 szoba
103 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 227 m2
Fűtés: Elektromos
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 244
Keszthelyi Judit
Pannon Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Balatonfüred Arácsi részén, fent a faluközponttól sétatávolságra kínálok megvételre egyedi stílusú és hangulatú családi házat.

EZ AZ INGATLAN NEM TUCAT, nincs Balatoni panorámája és papucsban sem lehet lecsettegni a partra. Ez nem az az ingatlan! Helyette műemléki környezet, a kor szelleme, autentikus megjelenés és nyugalom van.

Ez az a hely, ahol a gyerkőcöt még ki lehet engedni az utcára biciklizni és nem kell attól tartani, hogy elüti egy autó.

Arács Árpád kori település, gyönyörű kis református temploma az 1700-as években épült. 1954-ben lett Balatonfüredhez csatolva, Arács addig közigazgatásilag független faluként működött.

A település autentikus jellege szerencsére megmaradt, főképpen ebben a skanzen hangulatot idéző utcácskában, melyben a régi kőépületet jelenlegi tulajdonosa jó stílusérzékkel és ízlésvilággal újította fel.

A ház 2 szintes, a 60 m2-es földszinten megtalálható nappali-konyha-étkező kapcsolat, gardrób, hálószoba, zuhanyozós fürdőszoba, míg a bruttó 43 m2-es emeleten 2 tágas tetőtéri hálószoba, előtér és 1 káddal ellátott fürdőszoba található.

Kényelmes, tágas, hangulatos lépcső vezet az emeletre.

Az összesen 227 m2-es telken pici előkert és kicsi belső kert tartozik a házhoz, mely hangulatát az fokozza, hogy a szomszéd a fentebb említett, 1700-as években épült templom.

Az egész milliője szavakkal leírhatatlan hangulatú.

2X32 Amper került bevezetésre, mely tudja biztosítani az elektromos padlófűtéshez is a kellő áramellátást.

Az előkertben 1 db autó parkolása megoldott.

További információkért forduljon hozzám bizalommal, akár hétvégén is! :)

– Megbízható ÜGYVÉDI HÁTTÉR.
– ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY és INGATLAN ÉRTÉKBECSLÉS készítése.
– BANKFÜGGETLEN hitelek, állami támogatások, személyi kölcsönök, megtakarítások és lakástakarékok INGYENES ügyintézése, több, mint 10 éves szakmai tapasztalattal.
– Profi INGATLANFOTÓZÁS és -VIDEÓZÁS.

Az esetleges elírások és változtatások jogát fenntartjuk!
Az ingatlan megtekintése ELŐRE EGYEZTETETT IDŐPONTBAN történik!

KERESÜNK ELADÓ/KIADÓ INGATLANOKAT VESZPRÉM MEGYÉBEN ÉS A BALATON KÖRNYÉKÉN TÖBB, MINT 17 ÉVES SZAKMAI TAPASZTALATTAL!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Balatonfüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfüred m² ár
1358 e Ft
1265 e Ft -7%
Ennek az ára
Balatonfüred átlagár
139.9 M Ft m Ft
210.2 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfüred

Eladó családi házak a környékről

Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

155 M Ft
5 szoba
133 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

269.9 M Ft
8 szoba
270 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

54 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

152 M Ft
5 szoba
88 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

199 M Ft
1 szoba
233 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

449.9 M Ft
9 szoba
478 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.612 M Ft
5 szoba
469 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

519.225 M Ft
5 szoba
487 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

149 M Ft
8 szoba
250 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

350 M Ft
724 m²
360 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

172.02 M Ft
4 szoba
160 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

139.8 M Ft
4 szoba
157 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Balatonfüred, Hóvirág utca
Eladó családi ház

Balatonfüred

449 M Ft
3 szoba
426 m²
Balatonfüred
Eladó családi ház

Balatonfüred

599 M Ft
5 szoba
533 m²
Lesencetomaj
Eladó családi ház

Lesencetomaj

90 M Ft