BAM Living

Eladó családi ház
Balatonfenyves

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 12 kép 1/15
54 990 000 Ft54.99 M Ft 901 475 Ft/m2
2 szoba
61 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 170 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 703
Meiszter Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Balatonfenyves közkedvelt részén a Balatontól 1300 méterre egy új, könnyűszerkezetes lakóházakból álló projekt várja a leendő tulajdonosokat! Az 3 lakóegységes lakóparkban három különálló ház kerül felépítésre. A lakóházak helyiségkiosztása: nappali, konyha, hálószoba, fürdőszoba, előtér, kettő terasz, tároló. Az ingatlanok főbb műszaki jellemzői: -hőszigetelt 3 rétegű redőnnyel felszerelt műanyag nyílászárók, -10 cm homlokzat szigetelés, -Klímás hűtés-fűtés, -Beton (Bramac vagy Terrán) vagy Kerámia cserépfedés, Minden egységhez saját kert tartozik, amely a nyári hónapokban ideális helyet biztosít kinti tevékenységekre, sütögetésre. Minden családi házhoz egy-egy parkoló tartozik melynek ára az irányárban benne van. A lakóházak egymástól 3D-s kerítéssel kerülnek elszeparálásra. A hirdetett ingatlan tulajdoni lap szerint 61 m2 önálló Családi ház melyhez 170 m2 saját kert tartozik. Az ingatlan kulcsra kész átadása legkésőbb 2026. végére várható. Fizetési ütemezésről, részletesebb műszaki tartalomról, az ingatlannal kapcsolatos egyéb kérdésekről személyesen, telefonon vagy dokumentációs anyag küldésével tudom tájékoztatni. A kivitelezés velem rugalmasan megtekinthető. Amennyiben a LIDO HOME BALATONBOGLÁR által kínált családi ház, vagy bármely a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal. LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Balatonfenyvesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfenyves m² ár
901 e Ft
828 e Ft -9%
Ennek az ára
Balatonfenyves átlagár
54.99 M Ft m Ft
170.2 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfenyves

Eladó családi házak a környékről

Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

78 M Ft
5 szoba
101 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

64.9 M Ft
3 + 1 szoba
124 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
7 szoba
120 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

57 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
6 szoba
120 m²
Balatonfenyves, Vörösmarty utca
Eladó családi ház

Balatonfenyves

187 M Ft
9 szoba
441 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

145 M Ft
9 szoba
162 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

49.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Siófok
Eladó családi ház