City Pearl

Eladó családi ház
Balatonalmádi

+ 15 kép 1/18
135 000 000 Ft135 M Ft 1 687 500 Ft/m2
2 + 1 szoba
80 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 854 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 376
Haus-Grund Ingatlaniroda
Haus-Grund Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Balatonalmádi (Vöröshegy) csendes utcájában található a földszintes családi ház.
Alapterülete 80 m2, a hozzá tartozó telek nagysága 854 m2. Mivel a lakóingatlan Lke 8 övezetben található, lehetőség van a bővítésére (beépíthetőség 30 %!).
A tégla építésű házban kialakításra került egy nappali, három hálószoba, konyha-étkező, két fürdőszoba, előszoba, közlekedő.
A korszerűsítést igénylő épület fűtéséről vízteres cserépkályha, melegvíz ellátásáról villanybojler gondoskodik.
Az 5 cm szigeteléssel ellátott ház külső nyílászárói redőnnyel és szúnyoghálóval ellátottak.
Folyamatosan gondozott kertjében található egy szerszámtároló melléképület.
Az ingatlan elhelyezkedése kedvező, buszmegálló, bolt pár perces sétával elérhető; városközpont és strand 1,5-2 km távolságra.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hívja a Haus-Grund Ingatlanirodát.
Hiteligénye esetén megkeressük Önnek a legkedvezőbbet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Balatonalmádiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonalmádi m² ár
1688 e Ft
1015 e Ft -66%
Ennek az ára
Balatonalmádi átlagár
135 M Ft m Ft
81.9 m Ft -65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonalmádi

Eladó családi házak a környékről

Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

169 M Ft
4 szoba
149 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

156.7 M Ft
4 szoba
130 m²
Csabrendek
Eladó családi ház

Csabrendek

98 M Ft
9 szoba
600 m²
Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1767.283 M Ft
9 szoba
2250 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

79.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

390 M Ft
6 szoba
417 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

229.9 M Ft
6 szoba
270 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
10 szoba
400 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Lesencetomaj
Eladó családi ház

Lesencetomaj

90 M Ft
5 + 1 szoba
180 m²
Balatonalmádi, Vödörvölgyi út
Eladó családi ház

Balatonalmádi

220 M Ft
12 szoba
830 m²
Ábrahámhegy
Eladó családi ház

Ábrahámhegy

190 M Ft
5 szoba
112 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

170 M Ft
10 + 2 szoba
360 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

299 M Ft
7 szoba
240 m²
Várpalota