Oasis Residence

Eladó családi ház
Baja

+ 11 kép 1/14
29 990 000 Ft29.99 M Ft 428 429 Ft/m2
2 szoba
70 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 329 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 326
Polák Norman
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Baján közel a központhoz 70 m2-es 2 szobás teljeskörűen felújítandó családi ház 329 m2-es telken eladó.

Az ingatlan áll ~ 2 szoba, előszoba, konyha, spájz, wc, padlásfeljáró kamra helyiségekből.A házhoz még pince és további tároló helyiségek kapcsolódnak.

A fűtés gázkonvektorokkal megoldott.A szobai és előszobai ablakok már hőszigeteltek, redőnnyel ellátottak.A konyha és fürdőszoba kiépítése már az új tulajdonos feladata.

Újvárosi lakás beszámítása értékegyeztetéssel 2. emeletig lehetséges.

Amennyiben a hírdetés felkeltette az érdeklődését, kérem hívjon!

Referencia szám: HZ017648

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás családi házak ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
428 e Ft
380 e Ft -13%
Ennek az ára
Baja átlagár
29.99 M Ft m Ft
24 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja

Eladó családi házak a környékről

Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

350 M Ft
15 szoba
3826 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

59.9 M Ft
5 szoba
157 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

22.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

11 M Ft
2 szoba
64 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

195 M Ft
5 szoba
205 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

16.8 M Ft
2 szoba
65 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

350 M Ft
1 szoba
3826 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

12 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

92 M Ft
6 szoba
176 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

69.99 M Ft
5 szoba
120 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

34.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét