City Pearl

Eladó családi ház
Bag

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 16 kép 1/19
69 500 000 Ft69.5 M Ft 102 056 Ft/m2
3 + 1 szoba
681 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 681 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 50 121
Pintér Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Dél-nyugai tájolású Állapota: Jó Komfort besorolása: összkomfortos Építési éve: 1975 Alapterülete: 120 m2 Telekterülete: 681 m2 Szobák száma: 3 + 1 szoba Közművek: Gáz, Víz, Villany, Csatorna Gázellátás: Vezetékes Vízellátás: Vezetékes víz Melegvíz-ellátás: Gázkazán Áramellátás: 230V Fűtés módja: Gáz, Fa, Szén, Vegyes Fűtés típusa: Cirkó, Központi vegyes tüzelésű kazánnal Homlokzat állapot: Jó Építési mód: Tégla Tető formája: Magas Tető anyaga: Cserép Parkolási lehetőség: Garázsban, Utcán, Telken Kilátás: Utcafronti kilátás, Udvari kilátás Napelem: Nincs adat Jellemzői: Alacsony rezsi, Csendes környék, Jó közlekedés, Redőny, Étkező, Udvari terasz, Beépíthető tetőtér, Beépített konyhabútor, Autóbeálló, Kert, Kerítés, Zöldterület, Jó közbiztonság Energetikai besorolás: Nincs adat Egyéb jellemzők: Erkély, Terasz, Melléképület, Pince Tv, Internet: Kábeltévé, Internet, Vezetékes telefon Közelben: Iskola, Óvoda, Vasútállomás, Autóbuszállomás, Helyi autóbuszállomás, Orvosi rendelő, Bolt, Gyógyszertár, Postahivatal, Vendéglátó egység, Autópálya Rezsi költség(Ft): 45000 Eladásra vonatkozó információk: Az ár tartalmazza a teljes berendezést
Tágas családi ház eladó Bag központi részén – Budapest közelében!

Eladásra kínálunk Bag központi, jól megközelíthető részén egy 120 m²-es, tégla építésű családi házat, amely kiváló választás lehet családok számára, vagy akár befektetésnek is!

Az ingatlan főbb jellemzői:
120 m² lakótér
3 + 1 szoba – kényelmes elosztás
tágas konyha + étkező
jó állapotú, folyamatosan karbantartott
erkély + terasz – pihenéshez, kikapcsolódáshoz
tetőtér beépíthető – további bővítési lehetőség
melléképület – tárolásra vagy egyéb célra
Közlekedés és elhelyezkedés:

Bag kiváló elhelyezkedésének köszönhetően Budapest könnyen és gyorsan elérhető:

M3 autópálya pár perc alatt elérhető
Budapest autóval kb. 30-35 perc
Vasútállomás a közelben – rendszeres járatok a főváros felé
Buszközlekedés szintén jól kiépített

Miért érdemes Bagra költözni?
Nyugodt, élhető település, mégis közel a fővároshoz
Városközpont közeli elhelyezkedés
Bolt, iskola, óvoda, gyógyszertár könnyen elérhető
Ideális választás azoknak, akik csendes környezetben szeretnének élni, de fontos számukra Budapest közelsége
Finanszírozás:
Az ingatlan hitelezhető, és teljes körű hitelügyintézésben is segítünk, hogy a vásárlás gördülékeny legyen!

Ha egy jó elosztású, bővíthető, központi elhelyezkedésű otthont keresel Bagon, ezt az ingatlant mindenképp érdemes megnézni!

Érdeklődés esetén készséggel állok rendelkezésére a hét minden napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

4 szobás családi házak ára Bagon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bag m² ár
102 e Ft
393 e Ft 74%
Ennek az ára
Bag átlagár
69.5 M Ft m Ft
42.4 m Ft -64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bag

Eladó családi házak a környékről

Bag, Árpád utca 15
Eladó családi ház

Bag

29.62 M Ft
1 + 1 szoba
155 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

43 M Ft
3 szoba
80 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

86 M Ft
3 szoba
86 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

75 M Ft
6 + 1 szoba
194 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

116 M Ft
5 + 1 szoba
148 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

83 M Ft
6 szoba
100 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

43 M Ft
3 szoba
80 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

86 M Ft
3 szoba
86 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

86 M Ft
3 szoba
86 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

59.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

86 M Ft
3 szoba
86 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

35 M Ft
2 szoba