Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Albertirsa

+ 3 kép 1/6
83 100 000 Ft83.1 M Ft 791 429 Ft/m2
4 szoba
105 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 667 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998834
Kollár Gergely
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű családi ház egy nyugalmas, állomáshoz közel eső részen. Az ingatlan összközműves.

Az otthon melegét gáz kazán biztosítja, garantálva ezzel a hatékony és környezetbarát fűtést. A nyílászárók műanyagból készültek, a riasztó előkészítés már megtörtént. A meleg nyári napokon pedig a 2 db klíma berendezés gondoskodik a kellemes hőmérsékletről.

A ház tetőfedése cserép, ami hosszú távú védelmet nyújt az időjárás viszontagságaival szemben. A kényelmet tovább növeli a fúrt kút, így a kert öntözése gazdaságos és környezetbarát módon megoldott. Az udvaron garázs is található egy terasszal.

Az állomáshoz közeli fekvésének köszönhetően az ingázóknak is ideális választás lehet. Kérjük, lépjen kapcsolatba velem további részletekért és egy személyes megtekintésért. Fedezze fel, hogyan válhat ez az ingatlan az Ön új otthonává!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Albertirsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Albertirsa m² ár
791 e Ft
697 e Ft -14%
Ennek az ára
Albertirsa átlagár
83.1 M Ft m Ft
80.8 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Albertirsa

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

44.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

63.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
3 szoba
103 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

67 M Ft
3 szoba
121 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

9.99 M Ft
1 szoba
48 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

23.5 M Ft
2 szoba
84 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

42 M Ft
4 szoba
103 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Albertirsa, Köztársaság utca
Eladó családi ház

Albertirsa

49.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

72.98 M Ft