Oasis Residence

Eladó családi ház
Adács

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 4 kép 1/7
19 900 000 Ft19.9 M Ft 301 515 Ft/m2
2 szoba
66 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 352 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 957
Landor Vanessza
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó két szobás családi ház Adácson, a faluközpont közelében!

Adácson, a falu központjához közel, mégis csendes utcában kínálunk megvételre egy 66 m²-es családi házat.
A ház kő és tégla falazatú, tetejét néhány évvel ezelőtt felújították, héjazata cserép. Az ablakokat korszerű, hőszigetelt fa nyílászárókra cserélték, valamint a víz- és villamoshálózat is megújult. A fűtést gázkonvektorok biztosítják.
A jelenlegi elrendezés szerint két szoba, egy fürdőszoba WC-vel, valamint egy tágas konyha-étkező áll rendelkezésre.

További előnyt jelent, hogy a házhoz tartozó tároló könnyedén átalakítható egy harmadik szobává, így még praktikusabbá tehető a lakótér.

A ház alatt egy pince nyújt lehetőséget tárolásra.

Ez az ingatlan ideális lehet első otthonnak, idősebbeknek, akik egy könnyen kezelhető házat keresnek, vagy akár nyaralónak is.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Adácson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Adács m² ár
302 e Ft
416 e Ft 28%
Ennek az ára
Adács átlagár
19.9 M Ft m Ft
31.1 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Adács

Eladó családi házak a környékről

Adács
Eladó családi ház

Adács

35 M Ft
3 szoba
87 m²
Adács
Eladó családi ház

Adács

30 M Ft
2 szoba
75 m²
Adács
Eladó családi ház

Adács

12.99 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Eger, Felsőváros
Eladó családi ház

Eger

159 M Ft
5 szoba
205 m²
Bükkszék
Eladó családi ház

Bükkszék

69 M Ft
5 szoba
240 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft
1 szoba
4000 m²
Adács
Eladó családi ház

Adács

26.9 M Ft
2 + 1 szoba
0 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft
30 szoba
4000 m²
Adács
Eladó családi ház

Adács

26.9 M Ft
3 szoba
112 m²
Adács, Liszt Ferenc utca 35
Eladó családi ház

Adács

11.16 M Ft
1 + 1 szoba
84 m²
Adács
Eladó családi ház

Adács

24.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

28.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

42.5 M Ft
3 szoba
115 m²
Poroszló
Eladó családi ház

Poroszló

22 M Ft
2 szoba
65 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

23.5 M Ft
1 + 2 szoba
72 m²
Adács
Eladó családi ház

Adács

24.99 M Ft
1 + 1 szoba
75 m²
Adács
Eladó családi ház

Adács

29 M Ft
2 szoba
76 m²
Adács
Eladó családi ház

Adács

34.99 M Ft
3 szoba
0 m²
Adács
Eladó családi ház

Adács

35 M Ft
3 szoba
87 m²
Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

36.5 M Ft
5 szoba
120 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

27.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

21 M Ft
4 szoba
220 m²
Adács
Eladó családi ház

Adács

26.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Parád