Kiadó téglalakás, albérlet
Debrecen, Sámsonikert, Kassai út, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Debrecen Nagyerdőalja városrészen a Kassai úton, kiadó egy, felújított 43 nm-es, 1,5 szobás, műanyag nyílászárós, gáz egyei fűtéses, bútorozott és gépesített, társasházi lakás! Négyemeletes lépcsőház 3. emeletén található. Jó közlekedés közelben. Egyetemek könnyen megközelíthetők. Alacsony rezsivel fenntartható.
Bérleti díj: 190.000,- Ft/ hó+ rezsi, 2 havi kaució szükséges.
További ingatlanok: https://iroda.ingatlan.com/alberletek2012
Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2025. 11. 07.
2 szobás téglalakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, Sámsonikert, Kassai út, 3. emelet