Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, VIII. kerület, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
Kiadó egy 2. emeleti garzonlakás a Kálvária tér közelében.
Színeiben kicsit retró életérzés, viszont a lakás BÚTOROZOTT, a konyha GÉPESÍTETT (hűtő, tűzhely, mosógép, mikró stb) és felszerelt.
A közművek egyedi mérősek, így csak annyit fizetsz, amennyit használsz. Közös költség 14.700 Ft/hó
Kéthavi kaució és közjegyzői nyilatkozat szükséges.
Min. 1 éves bérleti szerződéssel, egy főnek, max egy pár részére kiadó.
Közlekedés kiváló! 3 megálló a körút, 9-es busz, 72-es, 83-as trolli, számos villamos megállója a közelben.
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 19.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VIII. kerület, 2. emelet