Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, III. kerület, Csillaghegy, Tündérliget utca, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
A Tündérliget utcában a III. kerületben kiadó egy 52 m2-es lakás.
A társasház 2002-ben épült, azóta folyamatosan karbantartott. Az épülethez tartozik egy kert!
Ennek a gondozásáról a társasházi közös képviselet gondoskodik.
Az ingatlanban található szobák bútorozatlanok, redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek.
A lakás lokációja nagyszerű! Ez a kerületrész csendes és a Pilis felől mindig friss levegő érkezik!
A környék közlekedése kiváló. Igénybe vehető a H5-s HÉV és a 160-as busz is. Jó a környék infrastruktúrája, megtalálható bolt, gyógyszertár, kávézó!
A lakás kis rezsivel üzemeltethető. A fűtési költség alacsony, saját gázkazános, radiátoros fűtési rendszerrel.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 04. 26.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, III. kerület, Csillaghegy, Tündérliget utca, 1. emelet