Kiadó téglalakás, albérlet
Budapest, II. kerület, Hársakalja, Felső Zöldmáli út, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kiadó téglalakás, albérlet leírása
A II. kerületben, a Felső Zöldmáli úton, egy 1. emeleti, 5 SZOBÁS, 185 m2-es, 3 ERKÉLLYEL RENDELKEZŐ(összesen kb.30m2), KERTKAPCSOLATOS, BELSŐ KÉTSZINTES lakás várja lakóját!
+AZ INGATLAN KISÁLLATBARÁT!
Elosztás:
-Födszint; 3 hálószoba, gardrób, tároló, infraszauna, fürdőszoba, gépészet+mosókonyha, erkély
-Emelet; előszoba, konya, nappali, vendégmosdó, spejz, 2 erkély
Parkolás: 1 udvari beállót a bérleti díj tartalmaz, továbbá 1 egy önálló garázs tartózik az ingatlanhoz, melynek a bérlése kötelező, havi 40 000,-Ft. A garázs előtt további 1 parkolóhely adott, a garázs rendelkezik egy részben szeparált tárolóval.
Rezsi: Fogyasztás alapján
Közös költség: 72 000,-Ft
Az épülethez tartozik egy ápolt kert játszótérrel, melynek évszaktól függetlenüli szépségéről a kertész gondoskodik.
Minimum 1 évre, 2 havi kaucióval és az első havi bérleti díjjal AZONNAL költözhető.
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.
5 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, II. kerület, Hársakalja, Felső Zöldmáli út, 1. emelet