Astora Olive Club House

Kiadó iroda
Budapest, VIII. kerület, Szabó Ervin Könyvtárnál, 2. emelet

+ 2 kép 1/5
765 000 Ft765 E Ft / hó 3 477 Ft/m2
220 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 30 492
    Bedő Nikolett
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Kiadó iroda leírása

    Az irodaház a főváros kiemelt üzleti és kereskedelmi központjában található, pár perces sétára a Kálvin tértől, illetve a Ráday utcától. Az irodaház tökéletes megoldás a kisebb és közepes méretű bérlők kiszolgálására, akiknek fontos a jó megközelíthetőség. Az épület könnyű megközelíthetőségét a Baross utcáról elérhető kis- és a nagykörút, a Szabadság híd, a Petőfi híd, a Kálvin tér, illetve a Boráros tér, valamint a kötöttpályás tömegközlekedési hálózat (metró- és villamos-vonalak) biztosítják. A belváros rehabilitációjának köszönhetően megújult utcakép fogadja az itt dolgozókat, a Baross utcában számos kávézó, étterem, a közelben pedig kikapcsolódási lehetőségek szolgálják a bérlők kényelmét.

    További elérhető irodák itt:
    Földszint Iroda 378 Kiadó 7,9 EUR/m2
    1. emelet Iroda 160 Kiadó 10.9 EUR/m2

    Hirdetés feltöltve: 2019. 05. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

    Irodák ára Budapesten

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    VIII. kerület m² ár
    Budapest m² ár
    3 e Ft
    4 e Ft 6%
    4 e Ft 19%
    Ennek az ára
    VIII. kerület átlagár
    Budapest átlagár
    765 E Ft / hó m Ft
    1.1 m Ft 30%
    1.1 m Ft 27%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Budapest, VIII. kerület, Szabó Ervin Könyvtárnál, 2. emelet

    Kiadó ingatlanok a környékről

    XVI. kerület, Rákosszentmihály, Sándor utca 58
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Budapest, XVI. kerület

    230 E Ft / hó
    2 szoba
    52 m²
    VIII. kerület
    Kiadó iroda

    Budapest, VIII. kerület

    938 E Ft / hó
    183 m²
    VIII. kerület, Józsefváros, Józsefvárosi Piac közelében
    Kiadó iroda

    Budapest, VIII. kerület

    1952 E Ft / hó
    500 m²
    VIII. kerület
    Kiadó iroda

    Budapest, VIII. kerület

    900 E Ft / hó
    9 szoba
    330 m²
    VI. kerület, Külső Terézváros, Csengery utca
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Budapest, VI. kerület

    220 E Ft / hó
    1 szoba
    35 m²
    VI. kerület, Belső Terézváros, Ó utca
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Budapest, VI. kerület

    403 E Ft / hó
    3 szoba
    65 m²
    VIII. kerület
    Kiadó iroda

    Budapest, VIII. kerület

    414 E Ft / hó
    2 szoba
    148 m²
    VIII. kerület, Astoria
    Kiadó iroda

    Budapest, VIII. kerület

    1600 E Ft / hó
    528 m²
    VIII. kerület, Palotanegyed, Bródy Sándor utca
    Kiadó iroda

    Budapest, VIII. kerület

    60 E Ft / hó
    1 szoba
    8 m²
    VIII. kerület, Astoria
    Kiadó iroda

    Budapest, VIII. kerület

    1600 E Ft / hó
    2551 m²
    XIII. kerület, Újlipótváros, Ipoly utca
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Budapest, XIII. kerület

    300 E Ft / hó
    2 szoba
    43 m²
    XIX. kerület
    Kiadó panellakás, albérlet

    Budapest, XIX. kerület

    290 E Ft / hó
    3 szoba
    59 m²
    V. kerület, Belváros, Kígyó utca
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Budapest, V. kerület

    732 E Ft / hó
    3 szoba
    84 m²
    VIII. kerület, Tisztviselőtelep, Elnök utca
    Kiadó iroda

    Budapest, VIII. kerület

    542 E Ft / hó
    3 szoba
    191 m²
    VIII. kerület
    Kiadó téglalakás, albérlet

    Budapest, VIII. kerület

    170 E Ft / hó
    1 szoba
    21 m²
    XIII. kerület, Angyalföld, Hajdú utca