Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Veszprém, földszint

+ 17 kép 1/20
249 000 000 Ft249 M Ft 988 095 Ft/m2
252 m²
földszint
építés éve:1910

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3688815002
Óhegyi Győző
Veszprém DH

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó Veszprém BELVÁROSÁBAN 252 nm-s, több helyiséges, FÖLDSZINTI, utca frontos üzlethelyiség.
Veszprém egyik legforgalmasabb gyalogos és gépjármű közlekedési utcájában, közvetlen utca frontos, két nagyobb helyiséggel, valamint több kisebb helyiséggel rendelkező ingatlan kerül értékesítésre.
A szomszédos ingatlanok nagy forgalmú, népszerű tevékenységet végző egységek.
A két nagyobb, egymással kapcsolódó helyiség kb. 90 és 70 nm nagyságúak. A többi területen női és férfi vizes blokkok, előtér, közlekedő, iroda és egyéb tároló illetve raktár helyiségek kerültek kialakításra.
Víz, villany, csatorna közmű rendelkezésre áll. Víz, villany külön órákkal, vagy almérőkkel vételezhető. Villamos fő betáplálás 3×100 A terhelhetőségű.
Fűtési lehetőség elektromos megoldásokkal, hőszivattyús elven működő fűtő-hűtőklíma berendezésekkel lehetséges.
Parkolási mód korlátozottan érhető el a sorompóval biztosított hátsó udvarban a tulajdonos részére.
A személyzet a belső udvarból is be tud menni közvetlenül az épületbe egy külön megnyitható bejáraton.
KÖZPONTI elhelyezkedése és a környék intenzív személyi forgalma okán ajánlom üzletet, kereskedelmi egységet, irodaházat üzemeltetőknek, esetleg vendéglátó hely kialakításra is.
További információkért kérem keressen elérhetőségemen!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.: Óhegyi Győző +36309570562

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
988 e Ft
893 e Ft -11%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
249 M Ft m Ft
126.1 m Ft -97%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Szigliget
Eladó üzlethelyiség

Szigliget

55 M Ft
90 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

235 M Ft
890 m²
Tihany
Eladó üzlethelyiség

Tihany

45 M Ft
49 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

119 M Ft
3 szoba
82 m²
Paloznak
Eladó üzlethelyiség

Paloznak

299 M Ft
5 szoba
332 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

58 M Ft
31 m²
Ajka
Eladó üzlethelyiség

Ajka

49 M Ft
957 m²
177 m²
Veszprém, Dózsaváros, Megyeház tér
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

249 M Ft
252 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

69.9 M Ft
164 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

103.701 M Ft
5 szoba
150 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

28.9 M Ft
25 m²
Nemesvita
Eladó üzlethelyiség

Nemesvita

590 M Ft
6526 m²
1000 m²
Veszprém, Dózsaváros, Kossuth Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

58 M Ft
31 m²
Ajka
Eladó üzlethelyiség

Ajka

129 M Ft
521 m²
Veszprém, Dózsaváros, Céhház utca
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

160 M Ft
220 m²
Zirc
Eladó üzlethelyiség

Zirc

245 M Ft
1799 m²
350 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

229 M Ft
4 szoba
120 m²
Kislőd
Eladó üzlethelyiség

Kislőd

250 M Ft
1840 m²
252 m²
Veszprém
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

29.5 M Ft
25 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó üzlethelyiség

Veszprém

79.9 M Ft
3 szoba
136 m²
Lovászpatona, Kossuth Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Lovászpatona

4.5 M Ft
12 m²