City Pearl

Eladó üzlethelyiség
Tatabánya, szuterén

+ 8 kép 1/11
31 900 000 Ft31.9 M Ft 384 337 Ft/m2
83 m²
szuterén
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Elektromos
Emelet: szuterén
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 679
Verli Zsófia
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Tatabánya - Dózsakertben 83 m2-es üzlethelyiség eladó.

Jellemzői:
- a város kedvelt részén található, családiházas utcában
- jelenleg 3 egységből áll: fodrászat, kozmetika, körömápolás
- rendelkezésre áll egy mellékhelyiség kézmosóval
- téglából épült, szuterén szinten alakították ki
- a víz- és villanyhálózatot korszerűsítették
- elhelyezkedéséből kifolyólag befektetésnek is tökéletes

A tulajdonos elsősorban együtt szeretné értékesíteni a társasházban található, 101 m2 hasznos alapterületű lakással, mellyel egy lépcsőtér köti össze, így akár irodának is tökéletes lehet. A lakás könnyen átalakítható irodának, míg az üzlethelyiség tárolóként használható, vagy bérbe adható. Az előbb említett lépcsőtér könnyen lezárható, így ha a leendő tulajdonos teljesen külön szeretné használni , vagy akár értékesíteni, ez a lehetőség is adott. Az ingatlanokhoz 122 m2-es telekrész tartozik.

Bővebb informácóért keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

üzlethelyiségek ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
384 e Ft
536 e Ft 28%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
31.9 M Ft m Ft
87.9 m Ft 64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, szuterén

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

5.6 M Ft
1 szoba
16 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

18.99 M Ft
2 szoba
42 m²
Tarján, Nincs utca
Eladó üzlethelyiség

Tarján

14.9 M Ft
77 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

11 M Ft
1 szoba
16 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

22 M Ft
2 szoba
32 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

12 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

79 M Ft
1 szoba
79 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

17 M Ft
46 m²
Tát, Fő út
Eladó üzlethelyiség

Tát

46.9 M Ft
90 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

450 M Ft
363 m²
578 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

22 M Ft
2 szoba
32 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

6.65 M Ft
1 szoba
19 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

1600 M Ft
7450 m²
3000 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

12 M Ft
30 m²
Dorog
Eladó üzlethelyiség

Dorog

22 M Ft
71 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

240 M Ft
3208 m²
1138 m²
Tatabánya
Eladó üzlethelyiség

Tatabánya

107.769 M Ft
1357 m²
200 m²
Komárom
Eladó üzlethelyiség

Komárom

39 M Ft
1 szoba
52 m²
Vérteskethely
Eladó üzlethelyiség

Vérteskethely

15 M Ft
3 szoba
169 m²
Esztergom, Kossuth Lajos utca
Eladó üzlethelyiség

Esztergom

60 M Ft
149 m²
Komárom
Eladó üzlethelyiség

Komárom

24 M Ft
1 szoba
32 m²
Tatabánya, Bánhida, Sétáló utca
Eladó üzlethelyiség