Oasis Residence

Eladó üzlethelyiség
Szolnok

+ 7 kép 1/10
126 600 000 Ft126.6 M Ft 703 333 Ft/m2
180 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 541
Összkomfort Ingatlanügynökség
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó 180 m2-es üzlethelyiség Szolnok belvárosában.
Az Összkomfort Ingatlanügynökség megvételre kínál egy 180 m2-es komplex üzlethelyiséget Szolnokon, a Kossuth Lajos úton.
Az ingatlan a város történelmi központjában, egy patinás épület földszintjén található.
A közelmúltban felújított ingatlan tartalmaz minden infrastruktúrát, ami szükséges lehet a működés során.
Mindemellett igény szerint átalakítható más, esetleg vendéglátó és egyéb tevékenység részére.
Városközponti fekvése révén könnyen megközelíthető; fontos szolgáltatók, önkormányzat, éttermek, üzletek könnyen elérhetők.
Az ingatlant jelenleg stabil bérlő használja, a tulajdonos bérlővel és bérlő nélkül is értékesíti, tehát befektetésre is kiválóan alkalmas.
Az ingatlan per és tehermentes, azonnal költözhető.

Az Összkomfort Ingatlanügynökség további szolgáltatásai: közjegyző, ügyvéd biztosítása, építész, statikus, földmérő közreműködése, energetikai, villamos biztonságtechnikai tanúsítvány készítése.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
703 e Ft
527 e Ft -33%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
126.6 M Ft m Ft
86.9 m Ft -46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Mezőtúr, Piac tér
Eladó üzlethelyiség

Mezőtúr

15 M Ft
1 szoba
59 m²
Karcag
Eladó üzlethelyiség

Karcag

43.5 M Ft
669 m²
200 m²
Kunmadaras
Eladó üzlethelyiség

Kunmadaras

26.2 M Ft
0 m²
Törökszentmiklós, Herman Ottó utca
Eladó üzlethelyiség

Törökszentmiklós

155 M Ft
545 m²
Kisújszállás
Eladó üzlethelyiség

Kisújszállás

63.9 M Ft
9 szoba
500 m²
Tiszaföldvár, Ószőlő főút
Eladó üzlethelyiség

Tiszaföldvár

29.9 M Ft
310 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

315 M Ft
5 szoba
1114 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

18.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Szolnok, Tallin lakótelep, Kandó Kálmán tér
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

195 M Ft
1104 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

49.9 M Ft
113 m²
Törökszentmiklós, Herman Ottó utca
Eladó üzlethelyiség

Törökszentmiklós

115 M Ft
247 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

45.99 M Ft
1 szoba
83 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

20 M Ft
72 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

28 M Ft
64 m²
64 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

34.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

32.9 M Ft
1 + 1 szoba
74 m²
Tiszaföldvár
Eladó üzlethelyiség

Tiszaföldvár

49.9 M Ft
5 szoba
490 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

170 M Ft
305 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

22.9 M Ft
1 szoba
42 m²
Szolnok, Tallin lakótelep, Kandó Kálmán tér
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

195 M Ft
1104 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

42 M Ft
46 m²