Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Szolnok

+ 1 kép 1/4
159 965 000 Ft159.965 M Ft 535 000 Ft/m2
299 m²
építés éve:1983

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Szűcsné Rácz Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Szolnok belvárosában kihagyhatatlan üzleti lehetőség!

Eladó 299 nm-es, 2 külön üzlethelyiségből álló ingatlan egy helyrajzi számon, frekventált, nagy gyalogosforgalmú környezetben.
Nagy üvegportálokkal, kiváló láthatósággal és utcafronti megjelenéssel – tökéletes választás kereskedelmi vagy szolgáltató tevékenységre.

Az ingatlan mindkét üzlethelyisége jelenleg bérbe adott, így azonnali, biztos hozamot kínál, befektetők számára különösen ideális.

belvárosi lokáció
folyamatos bevétel
kiváló megközelíthetőség
hosszú távú értékállóság

A belvárosi elhelyezkedés garantálja, hogy az ingatlan hosszú távon is stabil, értékálló és jó befektetés.

Irodánkban bankfüggetlen hitel-ügyintézéssel állunk ügyfeleink rendelkezésére!

A hirdetésben szereplő információkat a megbízótól kaptuk, irodánk azokért felelősséget nem vállal!

Ha felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon, forduljon hozzám bizalommal, és nézzük meg együtt !

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

üzlethelyiségek ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
535 e Ft
531 e Ft -1%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
159.965 M Ft m Ft
91.2 m Ft -75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Jászberény, Vásárcsarnok
Eladó üzlethelyiség

Jászberény

13.99 M Ft
36 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

21.9 M Ft
72 m²
72 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

18.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Tiszaföldvár, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó üzlethelyiség

Tiszaföldvár

39.9 M Ft
468 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

59 M Ft
66 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

170 M Ft
305 m²
Kisújszállás
Eladó üzlethelyiség

Kisújszállás

63.9 M Ft
9 szoba
500 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

22.9 M Ft
1 szoba
42 m²
Szolnok, Tiszaliget
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

99 M Ft
5 szoba
190 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

150 M Ft
115 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

28 M Ft
64 m²
64 m²
Karcag
Eladó üzlethelyiség

Karcag

43.5 M Ft
669 m²
200 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

359 M Ft
913 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

22.9 M Ft
42 m²
Nagyiván
Eladó üzlethelyiség

Nagyiván

13 M Ft
541 m²
146 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

59 M Ft
66 m²
Kunmadaras
Eladó üzlethelyiség

Kunmadaras

38.8 M Ft
111 m²
Tiszafüred
Eladó üzlethelyiség

Tiszafüred

35 M Ft
3 szoba
72 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

22.9 M Ft
42 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

20 M Ft
72 m²
Tiszaföldvár
Eladó üzlethelyiség

Tiszaföldvár

49.9 M Ft
5 szoba
490 m²
Szolnok
Eladó üzlethelyiség

Szolnok

150 M Ft