BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Szeged, földszint

+ 4 kép 1/7
86 800 000 Ft86.8 M Ft 1 637 736 Ft/m2
1 szoba
53 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 705
Járai Viktória
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Most még időben lefoglalhatja üzletét az új, rókusi társasházban!

Épülő, modern társasház földszintjén eladó egy 52,96 m²-es üzlethelyiség, 2,93 m² fedett terasszal és saját kertrésszel – ideális választás, ha értékálló, korszerű és energiatakarékos ingatlant keres vállalkozása számára.
Az épület magas műszaki tartalommal és kiemelkedő energetikai megoldásokkal készül:
-Falazat: 30 cm-es klíma- és hanggátló tégla, 20 cm hőszigeteléssel
-Nyílászárók: 3 rétegű üvegezésű, hőszigetelt műanyag ablakok és bejárati ajtók, előregyártott, dekorfóliás beltéri ajtók
-Fűtés és hűtés: központi hőszivattyús rendszer, egyedi mérővel, padlófűtéssel és fancoil hűtéssel
-Tető: Terran Protector tetőcserép, kiváló hő- és hangszigeteléssel
-Várható befejezés: 2027. Nyár vége

A helyiség világos, jól alakítható, így tökéletes irodának, szolgáltatónak, rendelőnek vagy bemutatóteremnek. Kérlek tekintsd meg az alaprajzot az elrendezés miatt!

A meghirdetett ár az ÁFA-t nem tartalmazza! (27%)

A társasházban elérhetőek még a következő lakások, garázsok, árakról kérlek a lent megadott elérhetőségeken érdeklődj!
1. Lakás 82,17 m2 + 11,42 m2 (erkély)
1.a Lakás 38,45 m2 +3,23 m2 (erkély)
1.b Lakás 43,72 m2+ 8,19 (erkély)
2. Lakás 44,97 m2+ 4,75+3,04 (erkély)
5.b Lakás 42,8 m2 + 3,76 m2 erkély
6. Lakás 76,87 m2 + 10,45 m2 (erkély)
6.a Lakás 42,71 m2 + 3,44 m2 (erkély)
6.b Lakás 34,16 m2+ 2,26 (erkély)
7. Lakás 44,89 m2 + 7,79 m2 (loggia, erkély)
8. Lakás 100,18 m2 + 56,56 m2 (loggia, terasz, erkély)
1. Garázs 17,10 m2
2. Garázs 22,72 m2
3. Garázs 23,25 m2
Udvari parkolók

További információ:
Járai Viktória- Prémium Ingatlanértékesítő, Hiteltanácsadó +36307053426 jarai.viktoria@varos.hu

Kulcsra kész ügyintézés – Neked csak költöznöd kell!
Lakásvásárlás előtt állsz? Nálunk nemcsak a tökéletes otthont találod meg, hanem a teljes háttérmunkát is levesszük a válladról:
-Díjmentes banki hitelügyintézés – több bank ajánlata egy helyen, személyre szabottan
-Ügyvédi háttér – biztos kezekben a szerződéskötés és a teljes jogi folyamat
-Teljeskörű támogatás – az első érdeklődéstől a birtokba adásig végigkísérünk
-Egyetlen kapcsolattartó, gördülékeny ügyintézés, maximális biztonság
Célunk, hogy a lakásvásárlás ne stressz, hanem élmény legyen!
Írj, hívj, és kezdjük el a közös munkát!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1638 e Ft
793 e Ft -107%
Ennek az ára
Szeged átlagár
86.8 M Ft m Ft
85.9 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

32.999 M Ft
1 szoba
33 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

39.8 M Ft
2 szoba
53 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

39.8 M Ft
2 szoba
53 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

114.1 M Ft
8 szoba
150 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

31.49 M Ft
36 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

99 M Ft
124 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

65 M Ft
178 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

60 M Ft
1 szoba
178 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

22 M Ft
1 szoba
28 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

60 M Ft
1 szoba
178 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

43 M Ft
3 szoba
170 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

31.49 M Ft
36 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

44 M Ft
1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

21 M Ft
3 szoba
78 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

36.499 M Ft
33 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

74.99 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

599 M Ft
9 szoba
276 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

99 M Ft
124 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

16 M Ft
1 szoba
76 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

265 M Ft
384 m²
268 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

39.8 M Ft
3 szoba
54 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

6.999 M Ft
1 szoba
45 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

45 M Ft
3 szoba
83 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

52.7 M Ft
62 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Tóalmás
Eladó családi ház

Tóalmás

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Szigetújfalu
Eladó családi ház

Szigetújfalu

66 M Ft
3 szoba
118 m²
Bak
Eladó családi ház