City Pearl

Eladó üzlethelyiség
Szeged, földszint

35 000 000 Ft35 M Ft 1 029 412 Ft/m2
34 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 385
Zaka Péter
Ingatlan Cafe Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Újépítésű társasházban üzlethelyiség, alacsony rezsivel Szeged, Móraváros frekventált részén.

Rövidesen átadásra kerülő 8 lakásos társasházban üzlethelyiség ELADÓ!
A földszinti üzlethelyiség jellemzői:
- Szeged Móraváros frekventált részén, közel a Kálvária térhez.
- 2024-ben induló projektben 8 kulcsrakész lakás.
- Földszinten, található 34 m2-es.
- Fűtésrendszer: hőszivattyú
- Pontosabb műszaki tartalmat rendelkezésre tudunk bocsátani.

A legújabb energetikai követelményeknek megfelelő kivitelezés.
Referencialakás és építkezés megtekinthető.
További információkért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1029 e Ft
969 e Ft -6%
Ennek az ára
Szeged átlagár
35 M Ft m Ft
35.1 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

59.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

199.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

199.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

19.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

26.49 M Ft
1 szoba
59 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

159 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház