Astora Olive Club House

Eladó üzlethelyiség
Pécs

+ 4 kép 1/7
54 900 000 Ft54.9 M Ft 274 500 Ft/m2
200 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999246
Stier Rita
Duna House - Pécs, Hungária utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

BEJÁRATOTT VENDÉGLÁTÓHELY ELADÓ!

Sokoldalú üzleti lehetőség PécsNagyárpádon, két utcáról megközelíthető telken.

Pécs egyik folyamatosan fejlődő városrészében, Nagyárpádon, eladásra kínálunk egy működő, ismert vendéglátóegységet, amely kiváló adottságainak köszönhetően azonnali bevételtermelésre és továbbfejlesztésre is tökéletesen alkalmas.

Főbb paraméterek:

Telek területe: 1 341 m²

Két utcáról nyíló telek ritka adottság, sokrétű hasznosíthatóság

Főépület: kb. 200 m²

vendéglő

gazdasági helyiségek

szociális blokkok

Tetőtér: részben beépített

~50 m²-es lakás ideális tulajdonosnak, személyzetnek vagy kiadásra

Udvar: hangulatos kerthelyiség

Parkolás: vendégek számára megoldott az udvarban

Miért különleges ez az ingatlan?

- Bejáratott vendéglátó funkció

- Lakótér is található

- Két utcai bejárat akár külön funkciók kialakítására

- Nagy telek bővítési, átalakítási lehetőségekkel

- Kerthelyiség tavasztól őszig komoly bevételi potenciál

Lehetséges hasznosítás:

Vendéglő / étterem / bisztró

Rendezvényhelyszín, családi események

Borozó, sörkert

Panzió + vendéglátás

Kereskedelmi vagy szolgáltató egység

Befektetés több funkció egy ingatlanon belül

Ez az ingatlan nem csupán egy épület, hanem egy kész üzleti alap, ahol a hely, a méret és az adottságok együtt teremtenek valódi értéket.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
275 e Ft
681 e Ft 60%
Ennek az ára
Pécs átlagár
54.9 M Ft m Ft
66.9 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó családi házak a környékről

Pécs, Budai külváros, Fischer Béla utca
Eladó családi ház

Pécs

74 M Ft
3 szoba
140 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

110 M Ft
4 szoba
287 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház

Palotabozsok

9.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

3.69 M Ft
2 szoba
26 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

299 M Ft
4 szoba
126 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

122 M Ft
4 szoba
181 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Ember Kálmán utca
Eladó családi ház

Pécs

15.5 M Ft
1 szoba
38 m²
Pécs, Vasas, D utca 11
Eladó családi ház

Pécs

3.48 M Ft
1 + 1 szoba
93 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

174 M Ft
8 szoba
245 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft