Astora Art House

Eladó üzlethelyiség
Pécs, földszint

+ 10 kép 1/13
49 900 000 Ft49.9 M Ft 1 217 073 Ft/m2
41 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Szebényi Bernadett
Otthon Centrum Pécs - Király utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Pécs belvárosában, a város szívében kínálunk eladásra egy exkluzív üzleti célú ingatlant, amely ideális vendéglátó vállalkozások számára.
Alapterülete 41 négyzetméter, és kiváló állapotban található, így azonnal üzemeltetésre kész. Jelenlegi funkciója vendéglátóipari egység, azonban a hely adottságai lehetővé teszik más üzleti tevékenységek folytatását is, így Önnek számos lehetősége van a jövőbeli tervei megvalósítására.
A környék ellátottsága kiváló, hiszen a közeli üzletek, éttermek és kávézók révén folyamatosan pezsgő élet várja az ide látogatókat, valamint
lehetővé teszi, hogy vendégei könnyedén rátaláljanak, így a forgalom garantált.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A környék ideális hátteret biztosít a vendéglátóipari tevékenységhez, közlekedési lehetőségek is rendkívül kedvezők.
Könnyen megközelíthető autóval, és a közeli tömegközlekedési lehetőségek révén a város többi része is gyorsan elérhető.
Parkolási lehetőségek is biztosítottak a környéken, így vendégei számára nem jelent problémát az autóval érkezés.
Ez az ingatlan nem csupán egy hely, hanem egy lehetőség arra, hogy megvalósítsa álmait a vendéglátóiparban.
A belvárosi elhelyezkedés és a kiváló exklúzív állapotú ingatlan kombinációja ideális választássá teszi ezt a lehetőséget.
Ha Ön is szeretne egy olyan helyszínen működő vállalkozást indítani, amely folyamatosan vonzza a látogatókat, ne habozzon, hiszen ez az ingatlan tökéletes választás lehet az Ön számára. Bízunk benne, hogy a bemutatott ingatlan felkeltette érdeklődését. Amennyiben további kérdései lennének, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem, keressen bizalommal. A lehetőségek tárháza vár Önre Pécs belvárosában!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

üzlethelyiségek ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1217 e Ft
591 e Ft -106%
Ennek az ára
Pécs átlagár
49.9 M Ft m Ft
96.8 m Ft 48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Villány, Bem József utca
Eladó üzlethelyiség

Villány

14.9 M Ft
46 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

59.9 M Ft
80 m²
Mohács
Eladó üzlethelyiség

Mohács

130 M Ft
5 szoba
591 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

89 M Ft
155 m²
Villány, Baross Gábor utca
Eladó üzlethelyiség

Villány

19.9 M Ft
46 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

69.99 M Ft
58 m²
Szentlőrinc, Fő utca
Eladó üzlethelyiség

Szentlőrinc

20 M Ft
200 m²
Komló
Eladó üzlethelyiség

Komló

40.6 M Ft
203 m²
Szigetvár, József Attila utca
Eladó üzlethelyiség

Szigetvár

79 M Ft
200 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

16 M Ft
24 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

39.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Pécs, Ispitaalja, Bajcsy-Zsilinszky utca
Eladó üzlethelyiség

Pécs

37.99 M Ft
1 szoba
40 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

59.9 M Ft
80 m²
Pécs, Belváros, Mátyás király utca
Eladó üzlethelyiség

Pécs

27.49 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

69.99 M Ft
58 m²
Pécs, Belváros, Béri Balogh Ádám utca
Eladó üzlethelyiség

Pécs

45 M Ft
58 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

30.99 M Ft
216 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

47.9 M Ft
46 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

89 M Ft
155 m²
Komló, Körtvélyes utca
Eladó üzlethelyiség

Komló

16 M Ft
93 m²
Szentlőrinc, Erzsébet utca
Eladó üzlethelyiség

Szentlőrinc

150 M Ft
750 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

89 M Ft
155 m²
Pécs
Eladó üzlethelyiség

Pécs

299 M Ft
260 m²
Pécs, Balokány, Légszeszgyár utca
Eladó üzlethelyiség

Pécs

68 M Ft
78 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kánya
Eladó családi ház

Kánya

5.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

35.92 M Ft
1 szoba