BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Nyíregyháza

+ 17 kép 1/20
300 000 000 Ft300 M Ft 428 571 Ft/m2
700 m²

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 567
DoraLi'ingatlan
DoraLi'Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Nyíregyháza városközpontjában, könnyen megközelítő részen, eladó egy tégla építésű, szigetelt, 700 nm-es, több helyiségből álló, 3 szintes, rendkívül jó adottságokkal rendelkező, jelenleg szórakozóhely, étterem berendezéssel, felszerelt konyhával, szabványoknak megfelelő engedélyekkel, rendelkező épület.
Elhelyezkedését és kialakítását tekintve több vállalkozási célra is lehet hasznosítani.
Fűtése: gáz cirkó + légbefúvós mennyezeti hűtő - fűtő klíma.
Földszinten: Iroda helyiség, férfi, női mosdó, ruhatár, üzemi felszereltségű konyha, különterem, minőségi anyagokból készült 2 db bárpult, Dj pult, tánctér
1.emelet: bárpult, 2 db férfi, női mosdó, tánctér
2.emelet: kazánház, egy különterem.

Értékállóság szempontjából kiemelt a belvárosi elhelyezkedésének köszönhetően.

Teljes berendezés a vételár részét képezi!

További információért, műszaki tartalommal kapcsolatban kérem keressen bizalommal.

Irányár: 300.000.000 Ft.
☎️06305676676

Hirdetés feltöltve: 2023. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

üzlethelyiségek ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
429 e Ft
588 e Ft 27%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
300 M Ft m Ft
99.8 m Ft -201%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

210 M Ft
600 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

115 M Ft
4 szoba
144 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

55 M Ft
7 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

115 M Ft
2 szoba
144 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

190 M Ft
611 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

115 M Ft
2 szoba
144 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

149 M Ft
220 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

250 M Ft
11 szoba
300 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

250 M Ft
11 szoba
300 m²
Nyírcsászári, Ady Endre utca
Eladó üzlethelyiség

Nyírcsászári

120 M Ft
1075 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

49 M Ft
93 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

160 M Ft
5600 m²
440 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

5.9 M Ft
1 szoba
0 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

149 M Ft
220 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

30 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyíregyháza, Belváros, Kossuth tér
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

5.9 M Ft
35 m²
Gávavencsellő
Eladó üzlethelyiség

Gávavencsellő

220 M Ft
1600 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

280 M Ft
501 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

190 M Ft
498 m²
Nyíregyháza
Eladó üzlethelyiség

Nyíregyháza

690 M Ft