Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Nyíregyháza, Belváros, Vay Ádám körút, 1. emelet

+ 2 kép 1/5
6 000 000 Ft6 M Ft 600 000 Ft/m2
1 szoba
10 m²
1. emelet
építés éve:1994

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 30 459
    Némethné Judit
    Judit Ingatlanház

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

    Nyíregyháza, Vay Ádám körúton az Univerzum Üzletház első emeletén eladó 10 m2-s üzlethelység melyhez saját mosdó és klíma Tartozik, vízórával és villany órával rendelkezik a fűtése házközponti a legmagasabb rezsi mely egy hidegebb téli hónap elszámolása maximum 20 000 Ft. Parkolni az Üzletház mögött vagy a Korzó bevásárló központ alatt. Birtokba vétel akár azonnal!

    Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

    üzlethelyiségek ára Nyíregyházán

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Belváros m² ár
    Nyíregyháza m² ár
    600 e Ft
    580 e Ft -3%
    588 e Ft -2%
    Ennek az ára
    Belváros átlagár
    Nyíregyháza átlagár
    6 M Ft m Ft
    84.2 m Ft 93%
    99.8 m Ft 94%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Nyíregyháza, Belváros, Vay Ádám körút, 1. emelet

    Eladó családi házak a környékről

    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    90 M Ft
    5 szoba
    210 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    159 M Ft
    2 szoba
    130 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    199.9 M Ft
    6 szoba
    500 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    150 M Ft
    2 szoba
    120 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    100 M Ft
    4 szoba
    220 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    69.9 M Ft
    4 szoba
    165 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    88 M Ft
    3 szoba
    256 m²
    Nagyhalász
    Eladó családi ház

    Nagyhalász

    20 M Ft
    2 szoba
    57 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    69.9 M Ft
    3 szoba
    140 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    140 M Ft
    3 szoba
    190 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    90 M Ft
    3 + 1 szoba
    100 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    90 M Ft
    5 szoba
    210 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    290 M Ft
    4 szoba
    620 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    140 M Ft