Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Nyíregyháza

+ 2 kép 1/5
9 898 999 Ft9.899 M Ft 291 147 Ft/m2
34 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 30 271
    Kovács-Francesco Ádám
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

    Eladó Új Konténerház Modern, kompakt és energiatakarékos megoldás! Ár: 25 000 EURAlapterület: 34 m²Jellemzők: Korszerű alumínium hőszigetelt nyílászárók – maximális energiahatékonyság és esztétikus megjelenés Beépített alsó konyhapult – az ár tartalmazza Teljes elektromos hálózat – konnektorok, kapcsolók egyedi elrendezéssel Klíma előkészítést – a kényelmes hőmérsékletért egész évben Komplett fürdőszoba – wc, zuhanyzó, melegvíz-ellátás előkészítve Két hálószoba – választható belső elrendezéssel, hogy Önnek a legjobban megfeleljenOpcionális extrák (felár ellenében): Fedett terasz – plusz élettér és árnyékos pihenőhelyTetőszerkezet csatornával – a hosszabb élettartam és a csapadék elvezetése érdekébenMiért válassza? Ez a 34 m²-es konténerház ideális választás nyaralónak, hétvégi háznak, üzlethelyiségnek vagy akár állandó otthonnak. Modern kialakítás, gyors telepítés, alacsony fenntartási költségek – mindez megfizethető áron! Kapcsolatfelvétel: Kovács-Francesco Ádám0630/271-9020Ingatlan&Bank bár

    Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

    üzlethelyiségek ára Nyíregyházán

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Nyíregyháza m² ár
    291 e Ft
    588 e Ft 51%
    Ennek az ára
    Nyíregyháza átlagár
    9.899 M Ft m Ft
    99.8 m Ft 90%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Nyíregyháza

    Eladó üzlethelyiségek a környékről

    Napkor
    Eladó üzlethelyiség

    Napkor

    115 M Ft
    1.15 ha
    292 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    210 M Ft
    600 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    35.9 M Ft
    92 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    280 M Ft
    501 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    35.9 M Ft
    92 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    300 M Ft
    700 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    140 M Ft
    611 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    250 M Ft
    11 szoba
    300 m²
    Nyírbátor, Pócsi
    Eladó üzlethelyiség

    Nyírbátor

    331.65 M Ft
    2663 m²
    2211 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    160 M Ft
    5600 m²
    440 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    165 M Ft
    161 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    690 M Ft
    24 szoba
    2500 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    5.9 M Ft
    1 szoba
    35 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    149 M Ft
    220 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    165 M Ft
    161 m²
    Nyíregyháza
    Eladó üzlethelyiség

    Nyíregyháza

    115 M Ft
    4 szoba