Oasis Residence

Eladó üzlethelyiség
Nyíregyháza, Belváros, Kossuth tér, szuterén

+ 1 kép 1/4
5 400 000 Ft5.4 M Ft 154 286 Ft/m2
1 szoba
35 m²
szuterén

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 35 m2
Fűtés: Házközponti
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 30 567
    DoraLi'ingatlan
    DoraLi'Ingatlan

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

    ELADÓ ÜZLETHELYISÉG NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN

    A belváros frekventált részén, a Metropol Üzletházban eladó egy 35 m²-es, alacsony rezsijű üzlethelyiség jól működő üzletek szomszédságában.

    Kiváló választás IRODA, SZOLGÁLTATÓ TEVÉKENYSÉG vagy kisebb BUTIK számára.

    Fenntartása kedvező: átlag rezsi 25–30.000 Ft/hó, fűtése hőszivattyús házközponti rendszerrel megoldott.

    Letisztult, könnyen alakítható tér a város szívében — ideális induló vagy bővülő vállalkozásoknak.

    Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 02. Utoljára módosítva: 2026. 04. 18.

    üzlethelyiségek ára Nyíregyházán

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Belváros m² ár
    Nyíregyháza m² ár
    154 e Ft
    580 e Ft 73%
    588 e Ft 74%
    Ennek az ára
    Belváros átlagár
    Nyíregyháza átlagár
    5.4 M Ft m Ft
    84.2 m Ft 94%
    99.8 m Ft 95%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Nyíregyháza, Belváros, Kossuth tér, szuterén

    Eladó családi házak a környékről

    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    65 M Ft
    3 szoba
    135 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    90 M Ft
    3 szoba
    170 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    190 M Ft
    4 szoba
    230 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    98 M Ft
    4 szoba
    125 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    69.9 M Ft
    3 szoba
    140 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    60 M Ft
    3 szoba
    100 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    90 M Ft
    5 szoba
    210 m²
    Nyírtelek
    Eladó családi ház

    Nyírtelek

    130 M Ft
    3 szoba
    159 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    90 M Ft
    5 szoba
    210 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    69.9 M Ft
    4 szoba
    165 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    140 M Ft
    3 szoba
    190 m²
    Kemecse
    Eladó családi ház

    Kemecse

    34.9 M Ft
    2 szoba
    100 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    240 M Ft
    3 szoba
    204 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    69.9 M Ft
    4 szoba
    165 m²
    Nyíregyháza
    Eladó családi ház

    Nyíregyháza

    88 M Ft