River Life

Eladó üzlethelyiség
Komárom, Klapka 21, földszint

+ 6 kép 1/9
45 000 000 Ft45 M Ft 1 125 000 Ft/m2
1 szoba
40 m²
földszint
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 10 m2
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 429
TE OTTHONOD ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Befektetők és vállalkozók figyelmébe! Komárom fő utcáján, frekventált helyen található igényesen kialakított üzlethelyiség /iroda eladó!

40 négyzetméter üzlethelység mosdóval

10 négyzetméter loggia

Reklámfelületként funkciónáló nagy üvegfelület

Házközponti fűtés egyedi méréssel

Klimatizált üzlethelyiség

4 állásos zárt udvari gépkocsibeálló

Üzlethelyiség irányára: nettó 45 M Ft

4 db egymás melleti, zárt udvari parkoló irányára: nettó 8 M Ft

Az ingatlan tehermentes és gyorsan birtokba vehető. Lépjen szintet vállalkozása és költözzön igényes környezetbe, ügyfélforgalom tekintetéteben kiemelt lokációba! A berendezés igény esetén és külön megállapodás alapján maradhat.

Banki finanszírozásban is tudunk segíteni! További információkért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 04. 12.

üzlethelyiségek ára Komáromban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komárom m² ár
1125 e Ft
606 e Ft -86%
Ennek az ára
Komárom átlagár
45 M Ft m Ft
118.5 m Ft 62%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komárom, Klapka 21, földszint

Eladó családi házak a környékről

Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.984 M Ft
3 szoba
73 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.909 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.237 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Szomód
Eladó családi ház

Szomód

65 M Ft
6 szoba
240 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

131.2 M Ft
6 szoba
280 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

85 M Ft
3 szoba
83 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

159.268 M Ft
3 szoba
95 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.237 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.5 M Ft
2 szoba
43 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.909 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

380 M Ft
7 + 1 szoba
275 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.697 M Ft
2 szoba
50 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

69 M Ft
4 szoba
140 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház