Astora Art House

Eladó családi ház
Komárom, Hóvirág utca

+ 17 kép 1/20
84 900 000 Ft84.9 M Ft 778 899 Ft/m2
3 szoba
109 m²
építés éve:1991

Részletes adatok

Telekméret: 889 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3634456017
Passa Róbert
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Komárom Szőnyi városrész kedvelt csendes utcájában eladó családi ház !

Közelben iskola, óvoda, kereskedelmi egységek, orvosi rendelő elérhető.

Jellemzők:

-telekméret 889 m2

-összközműves

-parkosított telek, térkövezett, filagória

- 36 m2 -es dupla garázs

-kerti medence

-fúrt kút biztosítja az öntözést

-Lakóépület jellemzői:

-1991-ben épült

-részben alápincézett 28 m2 alapterülettel

-lakóterület 94 m2

-nappali, 2 szoba, étkező, konyha, előszoba, előtér, wc, fürdő

-külön bejáratú garázs 15 m2 mely akár szobává is alakítható

-cserépfedés

-műanyag hőszigetelt nyílászárók

-2 db klíma

-gázközponti és vegyes kazán fűtés radiátor hőleadással

-padlásfödém szigetelt
Komáromban földszinti lakás csere is érdekel értékegyeztetéssel.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Komáromban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komárom m² ár
779 e Ft
718 e Ft -9%
Ennek az ára
Komárom átlagár
84.9 M Ft m Ft
79.2 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komárom, Hóvirág utca

Eladó családi házak a környékről

Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

19.99 M Ft
1 szoba
60 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

61 M Ft
4 + 1 szoba
167 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Szomód
Eladó családi ház

Szomód

65 M Ft
6 szoba
240 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

37 M Ft
5 szoba
136 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.5 M Ft
2 szoba
43 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

131.2 M Ft
6 szoba
280 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

61.069 M Ft
3 szoba
73 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

45 M Ft
3 szoba
88 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

380 M Ft
7 + 1 szoba
275 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

131.2 M Ft
4 szoba
280 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.288 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

131.2 M Ft
5 szoba
280 m²
Komárom, Koppány vezér utca
Eladó családi ház

Komárom

87.785 M Ft
4 szoba
224 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd