Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Kecskemét, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 201 852 Ft/m2
2 szoba
54 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 336
Vezsenyi Gábor
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó üzlethelyiség a Hunyadivárosban! Kiváló befektetési lehetőség vagy saját vállalkozás számára.Kecskemét közkedvelt részén, a Hunyadivárosban kínálok megvételre egy 54 m²-es üzlethelyiséget, amely ideális választás saját célra vagy további bérbeadásra is. Az ingatlan két külön helyrajzi számon található, jelenleg egybenyitva működik. Több mint 20 éve üzemel, stabil, bejáratott és kedvelt vevőkörrel rendelkezik.

Főbb jellemzők:
54 m² alapterület (36 m² első üzlettér + 18 m² hátsó rész)
Két külön villanyóra
Nagy utcafronti üvegfelület, kiváló láthatóság
Könnyen megközelíthető, jól frekventált elhelyezkedés
Parkolás egyszerűen megoldható. Állapot és felújítás: Az üzlethelyiség 7 éve teljes körű felújításon esett át:
új burkolatok, műanyag nyílászárók, teljesen cserélt villanyhálózat.
Mosdó + egy további helyiség, amely igény szerint raktárrá alakítható. 18 m² saját használatú, zárható terasz és rakodó terület
Világos, jó kisugárzású belső tér! Költségek: Közös költség: 15.000 Ft / hó Az ingatlan kiváló lehetőséget kínál üzlet, iroda vagy szolgáltató tevékenység kialakítására, valamint akár két külön egységként történő hasznosításra is.
Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

üzlethelyiségek ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1202 e Ft
903 e Ft -33%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
64.9 M Ft m Ft
111.2 m Ft 42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, 2. emelet

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház