Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Kecskemét

+ 5 kép 1/8
53 000 000 Ft53 M Ft 815 385 Ft/m2
4 szoba
65 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 65 m2
Fűtés: Távfűtés
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 295
Géró Gábor
Focus Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Keresi a tökéletes helyszínt vállalkozásának? Vagy értékálló, jól kiadható ingatlanba fektetné pénzét?

ecskemét egyik legkedveltebb és legsűrűbben lakott részén, a Széchenyivárosban (Aradi Vértanúk tere), egy 10 emeletes társasház földszintjén eladó egy sokrétűen hasznosítható, 65 négyzetméteres üzlethelyiség!
A rendkívül magas lakottságú környezet és a kiváló elhelyezkedés garantálja a folyamatos gyalogos és autós forgalmat, ezáltal a stabil vásárlóközönséget.

AZ INGATLAN PARAMÉTEREI ÉS ELRENDEZÉSE:
A mellékelt alaprajznak és a képeknek megfelelően az üzlet logikus, jól szeparálható terekkel rendelkezik:

- Alapterület: 65 m²
- Tágas, világos üzlettér: Utcafronti, dupla üvegportálos bejárattal (ideális árubemutatásra, ügyféltérnek).
- Raktárak: Két különálló raktárhelyiség, amely bőséges teret biztosít az árukészletnek vagy irattárnak.
- Kiszolgáló helyiségek: Kialakított konyha/étkező sarok mosogatóval, valamint saját vizesblokk (WC kézmosóval).
- Praktikus megközelíthetőség: Az üzlet hátsó, lépcsőházból nyíló bejárattal is rendelkezik, ami jelentősen megkönnyíti az áruszállítást és a dolgozók közlekedését.

Azonnali ügyfélkör: A 10 emeletes társasház és a környező rengeteg lakóépület azonnali, helyi vásárlóerőt jelent.

INGYENES PARKOLÁS: A környéken a parkolás díjtalan, ami hatalmas vonzerő mind a vásárlók, mind az alkalmazottak számára.

Sokoldalú hasznosíthatóság: Korábban kereskedelmi egységként (élelmiszer/italbolt) üzemelt (a képeken látható jelenlegi, üres állapotában várja új tulajdonosát), de kiválóan alkalmas pékségnek, szépségszalonnak, irodának, bemutatóteremnek vagy egészségügyi/szolgáltató központnak is.

KEDVEZŐ FINANSZÍROZÁSI LEHETŐSÉG:

ÁR: 53.000.000 Ft + ÁFA
Ne hagyja ki ezt a páratlan üzleti lehetőséget egy olyan lokációban, ahol a forgalom garantált! Az ingatlan per- és tehermentes, a megegyezést követően rövid időn belül birtokba vehető.

Az ingatlan megvásárlásához jelenleg kiemelkedően kedvező, fix 3%-os kamatozású (államilag támogatott) vállalkozói hitel is igénybe vehető, így a beruházás optimalizált költségekkel, kiszámítható és alacsony törlesztőrészletekkel valósítható meg céges vásárlók számára!

További információért és a megtekintés egyeztetéséért kérem, keressen bizalommal az alábbi elérhetőségeken!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
815 e Ft
609 e Ft -34%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
53 M Ft m Ft
59.3 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

69.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

70 M Ft
4 szoba
82 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

50 M Ft
168 m²
Kecel
Eladó üzlethelyiség

Kecel

12.49 M Ft
130 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

522 M Ft
450 m²
Kecskemét, Mária-város, Bakócz Tamás u
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

57 M Ft
44 m²
44 m²
Madaras
Eladó üzlethelyiség

Madaras

15.5 M Ft
367 m²
Soltvadkert
Eladó üzlethelyiség

Soltvadkert

290 M Ft
290 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

35 M Ft
100 m²
Izsák
Eladó üzlethelyiség

Izsák

95.9 M Ft
3 szoba
182 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

130 M Ft
400 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

66 M Ft
44 m²
Kisszállás
Eladó üzlethelyiség

Kisszállás

53.9 M Ft
768 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

45 M Ft
2 szoba
40 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

45 M Ft
42 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

89 M Ft
1741 m²
420 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Bácsalmás
Eladó üzlethelyiség

Bácsalmás

7.5 M Ft
88 m²
Fülöpszállás
Eladó üzlethelyiség

Fülöpszállás

53 M Ft
2 szoba
300 m²
Gara
Eladó üzlethelyiség

Gara

19 M Ft
192 m²
Ladánybene
Eladó üzlethelyiség

Ladánybene

49.9 M Ft
133 m²
Baja, Árpád utca
Eladó üzlethelyiség