BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Kecskemét

1/2
69 900 000 Ft69.9 M Ft 932 000 Ft/m2
3 + 1 szoba
75 m²
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 293 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 295
Géró Gábor
Focus Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó kizárólag a FOCUS INGATLAN kínálatából, Kecskemét belvárosában, frekventált, forgalmas helyen, 75 nm nagyságú üzlethelyiség!

- jelenleg is üzemel, mint festékbolt
- gáz konvektoros fűtés

A tulajdonos kérésére további részletes információkat kizárólag személyesen tudunk átadni.

Szolgáltatásaink kereső ügyfeleink számára DÍJTALANOK!
ELADÓ vagy KIADÓ ingatlana van? HITEL-re van szüksége?
Hívjon, szívesen segítek!
Válogatott kínálatunkat tekintse meg a FOCUS INGATLAN weboldalán!
www.FOCUSINGATLAN.HU
Az ingatlan adatai megbízónktól kapott információk alapján lettek rögzítve, értük felelősséget nem tudunk vállalni!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

üzlethelyiségek ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
932 e Ft
913 e Ft -2%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
69.9 M Ft m Ft
100.4 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

45 M Ft
2 szoba
40 m²
Bácsalmás
Eladó üzlethelyiség

Bácsalmás

7.5 M Ft
88 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

130 M Ft
400 m²
Baja, Árpád utca
Eladó üzlethelyiség

Baja

20 M Ft
110 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

44 M Ft
44 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Kecskemét, Kossuth-város, F
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

179.9 M Ft
2 szoba
413 m²
Vaskút, Petőfi Sándor utca
Eladó üzlethelyiség

Vaskút

29.99 M Ft
270 m²
Dávod, Dózsa György utca
Eladó üzlethelyiség

Dávod

94.9 M Ft
8 szoba
250 m²
Baja
Eladó üzlethelyiség

Baja

60 M Ft
60 m²
Ladánybene
Eladó üzlethelyiség

Ladánybene

49.9 M Ft
133 m²
Dávod
Eladó üzlethelyiség

Dávod

30 M Ft
110 m²
Lajosmizse
Eladó üzlethelyiség

Lajosmizse

647 M Ft
15 szoba
850 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

70 M Ft
4 szoba
82 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

45 M Ft
2 szoba
40 m²
Bácsalmás
Eladó üzlethelyiség

Bácsalmás

7.5 M Ft
88 m²
Kecskemét
Eladó üzlethelyiség

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Izsák
Eladó üzlethelyiség

Izsák

95.9 M Ft
3 szoba
182 m²
Bácsbokod
Eladó üzlethelyiség

Bácsbokod

74.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Gara
Eladó üzlethelyiség

Gara

19 M Ft
192 m²
Fülöpszállás
Eladó üzlethelyiség

Fülöpszállás

53 M Ft
2 szoba
300 m²