Aerogate Homes

Eladó üzlethelyiség
Kecskemét, földszint

+ 9 kép 1/12
45 000 000 Ft45 M Ft 1 125 000 Ft/m2
2 szoba
40 m²
földszint
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998841
Barabás László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó Kecskeméten található EXCLUSIVE kozmetikai szalon, utcafrontos,FÖLDSZINTI üzlethelyisége amit akár a teljes profillal megkaphat!

Az ingatlan teljes, minőségi felújítása a tavalyi évben történt meg aminek alkalmával minden modernizálva lett. Az üzlethelyiség kiemelt lakóövezetben található, utca bejárattal és 5 méteres üvegezett portállal rendelkezik!

Igény esetén az ingatlant megvásárolni 45.000.000 Ft+Áfa összegben lehet, a teljes berendezéssel és az üzleti profillal együtt pedig 55.000.000 Ft+Áfa összegben veheti meg!

Irányár: 45000000 Ft

Referencia szám: UZ099274-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1125 e Ft
903 e Ft -25%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
45 M Ft m Ft
111.2 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, földszint

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft