Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Gyömrő

+ 3 kép 1/6
29 900 000 Ft29.9 M Ft 766 667 Ft/m2
39 m²
építés éve:2001

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998490
Láng Vera
Duna House - Villa Gyömrő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó üzlethelyiség Gyömrő központjában akadálymentes, sokoldalúan használható, azonnal költözhető

Gyömrő szívében, egy központi elhelyezkedésű épület pinceszintjén eladó egy 39 m²-es, többféle tevékenységre alkalmas üzlethelyiség. Az egység közvetlenül a földszinti parkoló mellett található, így az ügyfelek, a dolgozók és a beszállítók számára is rendkívül könnyen megközelíthető.

Főbb jellemzők

    39 m²-es rugalmas alapterület, alkalmas orvosi, wellness, irodai vagy webshop átvételi pont kialakítására

    Földszinti parkoló közvetlenül a bejárat mellett, egyszerű bejárás és rakodás

    Vízvételi lehetőség az üzlethelyiségben

    Külön tulajdonosi és ügyfélmosdó, az ügyfélmosdó teljes mértékben akadálymentes

    Azonnal költözhető állapot, frissen karbantartott helyiség

    Érvényes energetikai tanúsítvány és energiahatékony rendszerek, alacsony üzemeltetési költségekkel

    Akadálymentes bejárat a teljes körű hozzáférhetőség érdekében

    Ingyenes parkolás az épület előtt az ügyfelek és a dolgozók számára

Elhelyezkedés és előnyök

Az üzlethelyiség Gyömrő központi részén található, gyalogosan és autóval egyaránt könnyen elérhető. A bejárat mellett elhelyezkedő parkoló gyors és kényelmes megközelítést biztosít időpont alapú szolgáltatásokhoz, árukiadáshoz vagy napi működéshez. A helyiség különösen alkalmas olyan vállalkozások számára, amelyek a funkcionalitást, a könnyű hozzáférést és az alacsony fenntartási költségeket részesítik előnyben az utcafronti megjelenéssel szemben.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Gyömrőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyömrő m² ár
767 e Ft
675 e Ft -14%
Ennek az ára
Gyömrő átlagár
29.9 M Ft m Ft
28.4 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyömrő

Eladó családi házak a környékről

Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

219 M Ft
10 szoba
340 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

119.99 M Ft
4 szoba
206 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

104.5 M Ft
5 szoba
170 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

64.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

189 M Ft
8 + 7 szoba
278 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Gyömrő
Eladó családi ház

Gyömrő

99.9 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Gyömrő, Bimbó utca
Eladó családi ház

Gyömrő

105.5 M Ft
4 szoba
115 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²