Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Debrecen, földszint

129 000 000 Ft129 M Ft 955 556 Ft/m2
135 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 807
Vetrócki Benjámin
Debrecen Kürtös utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Debrecen, belváros közelében, Széchenyi utcán, forgalmas elhelyezkedésű, jelenleg is üzemelő , 135 m2 - es pékség, melyhez 110 m2 szuterén tartozik eladó.

Elhelyezkedését tekintve a belváros és a Széchényi kert határában található a pékség, mely folyamatosan üzemel , és kimagasló bevételi forrást jelenthet új tulajdonosa számára. Ajánlom mindazoknak akik rövid időn belül magas hozamú befektetést keresnek.
A teljes tetőtér opcionálisan beépíthető, a szuterén rész a jelenlegi tulajdonos nem hasznosítja, így ez egy plusz bevételi forrást jelenthet.
A jelenlegi tulajdonos hosszútávon visszabérelné az ingatlant, 700 000 Ft / hó!!

Főbb paraméterek :
- földszint 135 m2, melyből 45 m2 üzlettér, 90 m2- pékség és raktár
- szuterén 110 m2 ( felújítandó )
- utcafronti és gazdasági bejárat
- új villany es víz vezetékek
- teljes gépészet a vételáron felül 10 millió Ft
- napelem 35 Kw
- ipari áram
- energetikai tanúsítvány nem ál rendelkezésre

További információért hívjon bizalommal akár hétvégén is. Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek az OTP hátterével irodánkban.

Referencia szám: M329447

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

üzlethelyiségek ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
956 e Ft
946 e Ft -1%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
129 M Ft m Ft
131.8 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, földszint

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft